вверх

Сьогодні: 25-квітня-2024 09:14

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 29-червня-2010 10:31 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
У нас (м.Івано-Франківськ) появилась свіжа хохма, як тільки при складанні протоколу працівник ДАЇ бачить (відчуває :lol: ) що водій намірений оскаржувати винесену ним постанову в суді, він принципово робить все можливе, щоб не видати жодного документу на руки.

Отже питання:
1. Як можна все таки отримати копію постанови (протоколу) в прийнятні для оскарження 10 днів?
2. Чи можна подати до суду на дії працівника ДАЇ, за умови що по ньому зібрана вся інформація (ПІБ, номер жетона і т.д.) і в подалі вимагати документи в суд і оскаржувати вже в такому порядку?


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2010 11:11 
Трохи за кермом

Вік: 61
Повідомлення: 133
Звідки: Одесса
При рассмотрении дела об админнарушении сотрудником ГАИ на месте, необходимо сразу в протоколе указать, что Вы нуждаетесь в помощи адвоката и предоставете документы характеризующиеся Вас как личность и материальное положение....., постанову или протокол обязаны выдать на месте. Все процедуры общения и поведения хорошо изложены: http://roadcontrol.org.ua/node/45


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2010 09:43 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
tvorez01 написав:
При рассмотрении дела об админнарушении сотрудником ГАИ на месте, необходимо сразу в протоколе указать, что Вы нуждаетесь в помощи адвоката и предоставете документы характеризующиеся Вас как личность и материальное положение....., постанову или протокол обязаны выдать на месте. Все процедуры общения и поведения хорошо изложены: http://roadcontrol.org.ua/node/45


Ну не битися же з ними?

ПОбачили, що людина розбирається і зажали папери.

П.С. Добре хоч документи віддали.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2010 12:03 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
IgorPopadyuk написав:
він принципово робить все можливе, щоб не видати жодного документу на руки.

В идеале: тебя остановили, начали разводить, ты сидишь в машине, он пишет протокол, дальше отдает его тебе для подписи, ты пишешь все что нужно (не согласен, не нарушал, поле свидетель пусто или свой свидетель) и отдаешь ему его копию. Другими словами, подписывать должен ты последний, во всех не заполненных местах ставишь прочерк. А если ты сидишь в машине, то врядли он полезет к тебе забирать твою копию протокола.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2010 19:38 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
denl написав:
В идеале: тебя остановили, начали разводить, ты сидишь в машине, он пишет протокол, дальше отдает его тебе для подписи, ты пишешь все что нужно (не согласен, не нарушал, поле свидетель пусто или свой свидетель) и отдаешь ему его копию. Другими словами, подписывать должен ты последний, во всех не заполненных местах ставишь прочерк. А если ты сидишь в машине, то врядли он полезет к тебе забирать твою копию протокола.


Вони її і не давали для заповнення пояснень, написали що від підпису відмовився.

Я уже консультувався з юристом - будемо оскаржувати дії інспектора в суді :lol:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2010 20:15 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
IgorPopadyuk написав:
Вони її і не давали для заповнення пояснень, написали що від підпису відмовився.

Я уже консультувався з юристом - будемо оскаржувати дії інспектора в суді :lol:

Тільки в тому випадку, якщо в тебе є свідки. А якщо немає, то програєш.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2010 22:32 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
aleks6114 написав:
Тільки в тому випадку, якщо в тебе є свідки. А якщо немає, то програєш.


Свідки є!!!!! :lol:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2010 22:52 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
IgorPopadyuk написав:
Свідки є!!!!! :lol:

Так чего ты еще здесь? Ждешь пока эти сраные менты тебя опередят?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-липня-2010 19:09 
Ас

Вік: 67
Повідомлення: 365
Звідки: ...
aleks6114 написав:
Так чего ты еще здесь? Ждешь пока эти сраные менты тебя опередят?


Думаю, 10 днів у мене є.

Певно завтра понесу позов.

Заодно і своє виграшне рішення заберу, може.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2010 15:58 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 605
Звідки: Запорожье
А вот кто в курсе ?
При ДТП составляется схема ДТП и составляется протокол, протокол дается тому на кого он составлен, а схема идет в дело, предварительно на ней все участники ДТП расписываются и вообще все это делается согласно Инструкции утвержденной приказом МВД №77 от 26.02.2009.
Потом также выдается справка о ДТП (кстати в инструкции написано что на месте, а реально надо за ней ехать), а дальше цирк, если я хочу узнать Ф.И.О. виновника и даже гос номер его машины, то фиг не дают говорят у страховщиков, а страховщикам для запроса расширенной справки нужно начать делопроизводство основой для которого является "Уведомление" которое заполняется участниками ДТП претендующими на возмещение ущерба и там надо заполнять все данные про всех участников ДТП... (это все делается при отсутствии у виновника ОСАГО и при обращении в МТСБУ)
В той же Инструкции в п.6.1 написано что копия схемы выдается по письменному заявлению от участника ДТП, но у нас в Гор.ГАИ что то ко не придумывают чтоб тупо не давать схему...(можно заплатить 100гривен и все само по себе решится :) но дело просто принципа)
Как бороться ?

_________________
Зображення
--------------------------------------------------------
Зображення
Мой БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2010 17:25 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Странно, а зачем Гайцам его покрывать и не давать его координаты. Мне без проблем дали на следующий день, так как в день ДТП ничего не отдали, а я записал только номер машины его, а телефон и остальные координаты не записал. Вообще в случае если у него есть ОСАГО то ему же лучше будет если я деньги собью со страховой а не с него, поэтому он всячески помогал мне. Но раз у него нет ОСАГО то тебе либо нужно рассчитывать на свое КАСКО (если оно есть), либо в суд подавать на водителя виновника, с целью компенсации ремонта.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія