вверх

Сьогодні: 04-травня-2024 03:16

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 310 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-вересня-2011 22:51 
Трохи за кермом

Вік: 48
Повідомлення: 143
Звідки: Южный
регулировал схождение у чужого дяди в гараже к нему обычно едут после регулировки на стенде так вот=- регулировка развала передних колес конструкцией не предусмотренна но при проблемах с кузовом или чашками иногда возникает необходимость регулировать развал, тогда он фрезой растачивает верхнее отверстие в стойке болты при этом остаются теже(применение меньшего диаметра опасно). Отсутствие возможности регулировать передний развал заложено во многих именитых марках и везде с успехом применялся этот метод(для стоек с аналогичным креплением). Это всё была цитата опытного ходовика, а не моё мнение.

_________________
СК-1 не сухой асфальт кольчуга, пружины от ВАЗа, аис-не сто, чипован.
ес7 серебро седан автомат,кольчуга. 28.12.14


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2011 00:16 
Пожирач Айрану
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 8429
Звідки: Всея Украина
damp_eror ну так это вроде все знают, что стойки не развальные и что отверстие это растачивается!

_________________
Скорее в сеть - тролли не кормлены!!!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-вересня-2011 08:34 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
damp_eror написав:
Отсутствие возможности регулировать передний развал заложено во многих именитых марках и везде с успехом применялся этот метод(для стоек с аналогичным креплением). Это всё была цитата опытного ходовика, а не моё мнение.

Forzajuve999 написав:
damp_eror ну так это вроде все знают, что стойки не развальные и что отверстие это растачивается!

И у тех же именитых марок выпускаются стойки с овальными отверстиями, но болты идут с насечкой по калиброванному диаметру.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-вересня-2011 21:58 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Поїхав сьогодні на розвал-сходження. Поїхав тому що бік правого переднього колеса практично лисий і руль косо вліво був. Зробив, вийхав, їду, а руль в другу сторону став. Поїхав назад, питаю, що за фігня хлопці, вони кажуть, що колеса в зеленому діапазоні. Зробили ще раз , руль став як зранку. Питаю, як це може бути, що руль після першого розвалу в 2009 році став рівно, а після другого і сьогоднішнього криво. Підключилися і менеджери, директор і всі механіки і почали мені по вухам їздити і провіряти люфт руля і все таке. В кінці кінців, я сказв, що якщо згрезе гуму знов, будуть безкоштовно заново робити. Ось фото сьогдішнього розвалу, і для порівняння минуле. Хочу звернути вашу увагу на те, що банк даних відрізняється сьогоднішне від попереднього і на те, що коли він другий раз робив тільки перед, то зад став вже в красній зоні, правда я вже там мав компресор(десь 50-70кг).


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-вересня-2011 22:21 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
dimitrievici написав:
Поїхав сьогодні на розвал-сходження.

И в первом и во втором случае не выставлен розвал и кастер, и как следствие имеется нарушение симметрии. Главное условие: параметры должны лежать в пределах допусков, но обязательно при этом быть одинаковыми, иначе будет тянуть на стороны.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-вересня-2011 22:27 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
aleks6114 написав:
И в первом и во втором случае не выставлен розвал и кастер, и как следствие имеется нарушение симметрии. Главное условие: параметры должны лежать в пределах допусков, но обязательно при этом быть одинаковыми, иначе будет тянуть на стороны.

Я це розумію, але вони гади це не роблять.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 12:34 

Вік: 50
Повідомлення: 2
Звідки: киев
Моей СК ровно 4 года,пробег 30тыс., летом на очередном То заметил,что передние колеса стали "домиком". На АИСе сказали,"что все параметры развал-схождения в допусках и ничего не поделаешь такие дороги". Реально напрягает когда смотришь спереди,может можно что-то сделать. P.S. Реально в ямы не попадал.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 13:21 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
armtec написав:
Моей СК ровно 4 года,пробег 30тыс., летом на очередном То заметил,что передние колеса стали "домиком".

Они и должны у нас стоять "домиком". Правда все хорошо в меру.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-жовтня-2011 17:18 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 115
Звідки: Киевская обл., Бровары
добрый день. Сделали мне на АИС развал/схождение... вот, выкладываю фото под названием "Положение руля после развал/схождения"

(фотографировал в движении по идеальной прямой дороге)

у них больше не буду делать


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Зображення
Делаешь - не бойся, боишься - не делай!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-жовтня-2011 18:12 
Головний інженер

Вік: 39
Повідомлення: 4824
Звідки: Черновцы
Ayrton написав:
добрый день. Сделали мне на АИС развал/схождение... вот, выкладываю фото под названием "Положение руля после развал/схождения"

(фотографировал в движении по идеальной прямой дороге)

у них больше не буду делать

До них на Аіс прихав я з таким же рульом(вліво). Після першої спроби він став вправо. Я через пів години приїжджаю до них, піднімаю всіх менеджерів і слюсаря, що робив. Кажуть заїдь заново на стенд, подивимось. Заїхав, і що ви думаєте, комп показує все в красній зоні, а майстер каже "одне на одне не попадає". Тіпа він мені переробив, зробив в зеленій зоні і руль став таким же як і приїхав зранку(вліво). Як вам? Круто правда ? А ви Ayrton не парьтесь, подивіться чи не тяне ні в яку сторону і колеса чи не стираються. Як на мене проїду зиму, побачу як вона себе буде вести зимою(попередні дві зими не міг її втримати на трасі при швидкості 60-80км/год, розвал теж робив на Аісі), і весною думаю зроблю на іншому сто. Фото мого розвалу десь вище викладені.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-жовтня-2011 20:41 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 1083
Звідки: Черкассы
Сегодня сделал развал-схождение в Аисе, руль точно так же стоял, как на фото выше, сейчас вроде ровно- заплатил 112 грн. и наконец-то получил карту Сильвер (наремонтировался у них на 500 грн.) в замен утерянной.

_________________
Зображення
Зображення
Пробег- 57000 км.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2011 18:29 

Повідомлення: 14
Звідки: Ровно
Конкретно скажите, под какую модель делают розвал-схождение. Одни говорят OPEL, другие SEAT. Приехал сегодня регулировать - не смогли подобрать подходящие параметры, пробовали TOYOTA COROLLA, не подходит. Пожалуйста, кто делал на "левых" СТО, по какому автомобилю выставляют параметры? :(


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-листопада-2011 19:20 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Lord написав:
Конкретно скажите, под какую модель делают розвал-схождение. Одни говорят OPEL, другие SEAT. Приехал сегодня регулировать - не смогли подобрать подходящие параметры, пробовали TOYOTA COROLLA, не подходит. Пожалуйста, кто делал на "левых" СТО, по какому автомобилю выставляют параметры? :(

Балин, вы меня извините, но задавать сейчас такие вопросы, эээ.... По Джили СК выставляется. Манул в руки :rtfm:

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2011 13:59 

Вік: 52
Повідомлення: 4
Звідки: Lozovaya
Добрый всем день!!! Меня тоже очень интересует эта тема. После процедуры развала-схождения кривой руль и др. непонятки... На сайте запчастей нашёл "Планка рег. развал-схождения СК"
http://www.chery-parts.com.ua/GEELY_Dzh ... 1400610180
Что это такое и как этим пользоваться?
Кто с этим сталкивался?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2011 14:23 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Oleg Zolenger написав:
Добрый всем день!!! Меня тоже очень интересует эта тема. После процедуры развала-схождения кривой руль и др. непонятки... На сайте запчастей нашёл "Планка рег. развал-схождения СК"
http://www.chery-parts.com.ua/GEELY_Dzh ... 1400610180
Что это такое и как этим пользоваться?
Кто с этим сталкивался?

Есть подозрение, что это обычная раздвижная линейка,для измерения расстояния меж колесами.
Когда-то сам что-то подобное колхозил.
Кривость руля после регулировки, эт очень часто бывает когда регулируют на старых стендах. В принципе нужно нагибать,чтоб ставили нормально, можно еще просто руль переставить. В Лозовой более-менее современные стенды есть (с компом,где сразу показывает все углы и положения руля)? Если есть, то туда дорога.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-листопада-2011 14:37 

Вік: 52
Повідомлення: 4
Звідки: Lozovaya
Будем искать!!! :lol:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2011 14:48 

Вік: 41
Повідомлення: 12
Звідки: Львов
Вчера звонил на АИС во Львове по поводу схождения - ответили, что очередь и только через неделю освободиться.....
Знакомый посоветовал подъехать на сервис на ул. Шевченко (возле Яновского кладбища). Там есть геометрия колёс, мастера зовут Микола тел. 0667627755. Очень прикольный мастер, ко всему отнёсся с полагающей ответственностью, имеет оборудование и программы для Джилек СК, МК, ФС..... как назад так и наперёд.... Работой очень доволен....
Так что проблемма внесервисной регулировки схождения в г. Львове решена...

_________________
СК Серебро Комфорт
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-листопада-2011 15:38 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 872
Звідки: Тернопіль
Два останніх рази робив цю процедуру на спеціалізованих СТО бо на АИС було дорожче. В результаті заміни комплекта Літо на Зиму було виявлено з'їджену внутрішню сторону правого переднього колеса.
Довго не думаючи вирішив цього разу знову зробити на АИС-Тернопіль(бо попередньою їхньою роботою був задоволений) і ціна приємно здивувала всього 80 грн. правда перед тим казав що буде 130 :lol:
Може із-за того що взяв на лапку :o

_________________
МАГАЗИН ЕЛЕКТРОНІКИ
РОЗВАГИ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2011 19:59 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 617
Звідки: Черниговская область
Кто нибудь пытался подбирать болты крепления ступицы к амортизационной стойке, если я правильно замерил, то диаметр у нас М12.

_________________
MonitoringObmennikov - выгодные курсы электронных валют
Жить хорошо, а хорошо жить еще лучше!!!
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2011 21:29 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
ИМХО, для старта на тойотовские надо смотреть, для МК все есть... от туда можно и отталкиваться
Диаметр - да, в стойке 12мм
Текст:
Зображення

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2011 22:42 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Не проще ли расточить напильником ушко крепления стойки (там буквально чуток нужно)?
Лично для меня вопрос риторический.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2011 22:48 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
Игорь, "это же не эстетично (с)" :lol:
Но как вариант, давно известный, есесно не отбрасывается... Хотя, ИМХО, менее технологичен (пилить на открученной стойке от кулака суппорта в ограниченном пространстве как-то не кошерно, а снимать стойку - тоже затраты времени и труда)

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-грудня-2011 23:39 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Serj написав:
"это же не эстетично (с)" :lol:
Зато надежно и практично :lol:
Цитата:
Но как вариант, давно известный, есесно не отбрасывается... Хотя, ИМХО, менее технологичен (пилить на открученной стойке от кулака суппорта в ограниченном пространстве как-то не кошерно, а снимать стойку - тоже затраты времени и труда)
Мне сам развальщик сделал довольно быстро и не снимая стоек,а самому там и нефиг колупаться.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-грудня-2011 09:26 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Игорь написав:
Мне сам развальщик сделал довольно быстро и не снимая стоек,а самому там и нефиг колупаться.

Нет Игорь, ты не академик. :bj: Тут без глубокого анализа никак:lol:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-грудня-2011 19:31 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 617
Звідки: Черниговская область
Serj написав:
ИМХО, для старта на тойотовские надо смотреть, для МК все есть... от туда можно и отталкиваться
Диаметр - да, в стойке 12мм
Текст:
Зображення


Таетовские М15 - резьба!!!

_________________
MonitoringObmennikov - выгодные курсы электронных валют
Жить хорошо, а хорошо жить еще лучше!!!
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 310 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія