вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:38

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 319 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 27-березня-2015 07:49 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 105
Звідки: Харьков
Дотянуть втулки стоек стабилизатора,или сами втулки стабилизатора что на подрамнике?

Отправлено с моего XT1039 через Tapatalk


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-березня-2015 14:03 
Ас

Вік: 57
Повідомлення: 482
Звідки: Днепропетровская области, пгт. широкое
открутить стойки стабилизатора и покачать подергать сам стабилизатор.


Прошу прощения - вставлю и свои "пять". Был похожий случай и у меня. При движении по неровностям слышался глухой стук снизу. Проверяли все, и втулки стаба вот таким способок как ты предлагаеш. Причины не нашли, а стук остался. По совету товарища снял стаб и обнаружил на втулках продольную выработку. Потэтому и не могли обнаружить неисправность не снимая стаба. При движении по неровностям стабилизатор перемещался во втулках продольно и создавал глухой стук. Заменил втулки - поставил Ланосовские.

_________________
Зображення

Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-березня-2015 15:38 
Трохи за кермом

Вік: 41
Повідомлення: 105
Звідки: Харьков
Сегодня заехал на сто и подняли машину на подемнике чтоб разгрузились колеса,так вот при вывешеном колесе с правой стороны стойка стабилизатора цеплялась за хомут пыльника ,и мастер сказал что резинкам на стойке стабилизатора хана,поэтому и дребезжит на мелких неровностях.Но с левой стороны до хомута сантиметра полтора-интересно так у всех?,это наверно связанно с разной длинной валов привода.

Добавлено спустя 22 часа 32 минуты 57 секунд:
Господа джиливоды подскажите как правильно, и наиболее удобно поменять втулки стабилизатора те что на подрамнике ,как к ним поудобнее подлезть и на сколько там ключ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-березня-2015 14:48 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 733
Звідки: Украина
так у всех?
да, но у меня не достает чуть чуть 2мм гдето, наверное из за того что я убрал шайбу изнутри рычага

_________________
Давайте жить дружно и полезную информацию, пусть и не для всех, воспринимать легко и непринужденно


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-квітня-2015 08:51 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Тернопіль
Привіт всім. Допоможіть з проблемою. При їзді по дорозі з ямами і горбами з передньої підвіски чути глухі стуки, а саме тоді коли заїжджаю на горбик, амортизатор зжимається а тоді колесо падає в низ, тоді і чути стуки. Всі втулки стабілізатора замінені, шарова нова, сайлент блоки ричагів замінені,рейка рульова, а стуки не пропали. Від коли купив машину наїздив 12 тис.км. Дивився на стойки, то не потекли, але пильники обірвані, бовтаються догори-вниз, але стукають теж не вони, бо такі стуки були і тоді коли пильники були цілі.Коли купляв то власник казав що стойки Каяби стоять і він на них майже 10 тис.км наїздив, хіба могли так скоро полетіти? (хоча я думаю що не вони, бо стуки не схожі). Чи краще до опор подивитися спочатку?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-квітня-2015 09:55 
Конструктор
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 6126
Звідки: Запорожье
pro100vovan4uk
Проверь опоры и гайки штока амортизатора.

+ не лишним будет поддомкратить колесо и посмотреть не касается ли лопух полуосей.
(кто его знает как старый хозяин переделывал)

_________________
Зображення
Расходники и аналоги для МК, Редакция 09.10.14
Бортовик!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 08:07 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Тернопіль
Проверь опоры

Як саме перевіряти? Їх знімати потрібно? І це взагалі самому реально без ями зробити?
В мене на всіх чотирьох амортизаторах відбійники поламані, їх зразу замінити на нормальні? Які порадите відбійники на зад і на перед?

Додано спустя 14 минут 54 секунды:
не касается ли лопух полуосей

Не торкається точно, вже там дивився.
І взагалі, стук такий ніби щось відкручене, але вже багато чого в ходові міняв і вроді все було закручене добре. Але я думаю що причина саме в цьому, десь якась деталь погано закручена і дає глухий стук, тому що, коли рушаю з місця то чути такий же глухий стук, весь час здається що спочатку якась частина машини їде а потім і все решта.

І як правильно шток стойки докручувати? Колись пробував то крутиться все разом.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 13:53 
Водій-випробувач

Вік: 54
Повідомлення: 301
Звідки: Ереван
коли рушаю з місця то чути такий же глухий стук, весь час здається що спочатку якась частина машини їде а потім і все решта.
мабуть ШРКШ (ШРУС) - шарнір приводного валу з боку колеса, якщо з іншим все в порядку


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 15:10 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Тернопіль
мабуть ШРКШ (ШРУС)

Шрус маю куплений, правда незнаю на яку сторону, хоча думаю що проблема не в ньому, ШРУС дає звук ніби хрускіт коли проблема з ним, а тут звук такий, ніби щось відкручене.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 17:56 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
коли рушаю з місця то чути такий же глухий стук

так это может быть задняя подушка двигла.

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 18:31 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
так это может быть задняя подушка двигла

так вроде же люк стучит :lol:

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 20:01 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
Какой люк!? А тогда ШРУС причем?

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 21:20 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
Какой люк!? А тогда ШРУС причем?

http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=573442#p573442 :-)

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-квітня-2015 22:01 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
Привіт всім. Допоможіть з проблемою. При їзді по дорозі з ямами і горбами з передньої підвіски чути глухі стуки, а саме тоді коли заїжджаю на горбик, амортизатор зжимається а тоді колесо падає в низ, тоді і чути стуки. Всі втулки стабілізатора замінені, шарова нова, сайлент блоки ричагів замінені,рейка рульова, а стуки не пропали. Від коли купив машину наїздив 12 тис.км. Дивився на стойки, то не потекли, але пильники обірвані, бовтаються догори-вниз, але стукають теж не вони, бо такі стуки були

А я об этом.... ;-) А про люк в другой теме.... :-)

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 08:08 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Тернопіль
так это может быть задняя подушка двигла.

Задня точно ні, замінена недавно, стук не пропав. Чуть-чуть підірвана права, та де акумулятор, але не думаю що це вона.
так вроде же люк стучит
:bj: :bj: :bj:
Люк стукає, але люк стукає над головою, а ще чути інший стук з передньої підвіски. Стук глухий, при їзді здається що щось недокручене, але нічого не можу знайти.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-квітня-2015 12:00 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
В мене була Славута і кожний раз заїзжаючи на роботу на повороті я чув один і той же стук!
Мій знайомий "ходовик" вже не брав трубку, коли я йому звонив, тому що ми з ним перебрали ВСЕ!
Виявилося, що повертаючі в двір фірми я антеною чипляв за гілку дерева :lol:

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-травня-2015 16:43 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
я антеною чипляв за гілку дерева
:lol: :lol: Зато всю ревизию провели! :ay:

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2015 12:01 

Вік: 41
Повідомлення: 18
Звідки: Днепропетровск
Передок подстукивает на скорости на мелких ямах, ходовку перебрал, аморты 10 тыс прошли всего, а стук присутствует, может быть опора или подшипник опоры?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2015 21:59 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 46
Повідомлення: 1981
Звідки: Славянск
мож рейка?

_________________
Встреча одноклубников Северного региона Донецкой области


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-лютого-2016 14:12 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 141
Звідки: Красноармейск
pro100vovan4uk, Это на всех новых МК такой стук при разжатии пружины. Полтора года проездил с этим стуком 9000км. Снял родные стойки стабилизатора и увидел что резинки порванные,они там очень тонкие-не для наших дорох. В автомагазине продали самопальные стойки(для МК) с ланосовскими резинками в сборе. Теперь редко но бывают стуки. Возможно я зря поставил фигурную шайбу которая непосредственно находится под рычагом и контактирует с ним. И возможно зря разрезал пополам верхнюю резинку стойки стабилизатора. Но сейчас 12000 и осмотр показал что резинки как новые. А вот при трогании может быть и подушка двигателя(хотя при таком пробеге вряд ли), у меня во время начала движения все тихо.

Добавлено спустя 11 минут 15 секунд:
У брата рено логан 11года так там великолепная подвеска не стучит и проглатывает большие ямы, в чем секрет еще не разобрался, но стабилизатора там нет.

_________________
Зображення
    Мой БЖ


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-лютого-2016 00:02 
Тисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 1099
Звідки: Днепропетровск
Поэтому Логан и перевернулся на лосином тесте. А Джили МК по лосиному тесту показатель лучше, чем у Митсу Лансера. Подвеска Логана надежнее в 2 раза, но любая запчасть дороже в 5.

_________________
Лучше на 30 минут позже, чем на 30 лет раньше.
БЖ http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=59&t=8786


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-лютого-2016 10:37 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Подвеска Логана надежнее в 2 раза, .

Ну це ще з якого боку подивитися. Відсутність стаба (а компенсація цього - збільшення жорсткості підвіски) доволі сумнівне рішення. Настройки підвіски різні - тут не питання і на колір і смак,кожен вибирає що йому до вподоби. А от що до супер надійності логану,тобто виходу з ладу того чи іншого елементу - ось тут,як на мене, велика помилка.
У логанів не грюкають наконечники тяг на 40-50тищах,чи шарові до 60-70тищ км? Грюкають, скарг на це достатньо. Довше ходять стійки? Ну так,можливо. Взагалі по стійкам (і по підвісу в цілому) не все так однозначно. У нас налаштування передніх стійок кульгає (стук на відбій),у них не стучить, але іде жорсткіше. І там де наша підвіска ковтає мілкі дефекти,логан то все передає на кузов. Так,тут ще впливає гума, але жорсткіше нашого стоку ще потрібно пошукати,до тогож у нас висота профілю гуми менше. Стандартного поліцая (гумового гостівського) що мк,що логан на одній і тій же швидкості, проходять приблизно однаково шумно і тряско.За великі ями не скажу, я їх стараюся проїжджати тихо. А хто-ніть знає,що відбійних хід задніх амо логана майже в половину менший за мкашний? Ось такі пироги.
В пресловутій мега надійності підвіски логана більше рекламного піару а ніж дійсності.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-лютого-2016 12:20 
Конструктор
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 6126
Звідки: Запорожье
одвеска Логана надежнее в 2 раза

ага, особенно у машин российской сборки, где на 40-50 тыщ. меняют ВСЕ!

а на счет отбоя передних стоек:
как только купил чувствовал (слышал :lol: ) отбой почти каждый день.
НО последние 3-4 ГОДА, я даже не вспоминал, что это такое...
и не вспомнил, если бы не форум :ay:

меняйте стиль езды :wlcm:

_________________
Зображення
Расходники и аналоги для МК, Редакция 09.10.14
Бортовик!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-лютого-2016 12:39 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
І не тільки російських.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-травня-2016 20:08 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 346
Звідки: Харьков
Народ подскажите,может не туда пишу но, суть проблемы такова-->>> едучи на 2 передаче и обьезжая ямы,одну упустил из виду и вьехал правой стороной,глубина ямы примерно -чуть ниже колена на 10см, так вот как попал в нее то раздался очень сильный металический удар, резина целая и шишек нету,но теперь этот звук есть почти постоянно при попадании колеса в ямку 5см и более... Пока еще ничего не осматривал, праздник все таки. Что может предположительно быть и куда смотреть? Наверно чтото придется покупать...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 319 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія