вверх

Сьогодні: 08-травня-2024 18:11

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: hotded



Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2014 17:56 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1939
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Меня тоже интересует, что такое балансировочные валы? И как проявляется или проявится дефект? :oops:

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2014 21:53 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Я если чесно, сам без понятия че оно такое. Бегло пошерстил инет, типа для успокоения двигла от крутильных колебаний. Может ошибаюсь.
Установлены в своей постеле в картере двигла. Так вот установлены они на вкладышах (так же как и коленвал), а косяк в том, что вкладыши без масло каналов и валы крутятся "по сухому"

З.ы. Поставил дворники, трут отлично. Посмотрим на скок их хватит.
З.ы.ы. С резиной на выходных не сложилось, на шиномонтаже не было самоклеек-грузиков. А он в селе один.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Востаннє редагувалось hotded в 06-жовтня-2014 21:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-жовтня-2014 07:57 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
а косяк в том, что вкладыши без масло каналов и валы крутятся "по сухому"

Весьма сомнительное заключение. По сухому их вкладышам долго не жить. Учитывая стоимость возможного ремонта-лучше, вместо ремонта, их выбросить. Кстати, эти валы жрут порядка 15...20 л.с. мощности движка.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2014 23:24 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
aleks6114 написав:
[quote="[url=http://geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?p=565090#p565090]
Весьма сомнительное заключение. По сухому их вкладышам долго не жить. Учитывая стоимость возможного ремонта-лучше, вместо ремонта, их выбросить. Кстати, эти валы жрут порядка 15...20 л.с. мощности движка.

Так в том то и дело что уже есть стукнувшие моторы из за заклинившихся валов.
Надо будет по 2АZ почитать, как там с этим обстоят дела и что делают люди при большом пробеге.
В моем же случае авто на гарантии (скорее всего на долго, потому как выгодно :lol: ), по этому пусть меняю хоть весь мотор в сборе, если понадобится.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2014 00:18 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1939
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Ситуация с валами есть тут, загляни. viewtopic.php?f=237&t=13360

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2014 00:20 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Ситуация с валами есть тут, загляни. viewtopic.php?f=237&t=13360

Читал и даже менеджеру по гарантии скинул,
Сказал, как склады у АИСа откроются, все проблемы решим.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2014 00:27 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1939
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Да, я тоже слышал, что они до 15 числа не работают, юридическое переоформление какое то у них. Потому что наши гарантийщики ждут рейку для клиента, а ответ когда будет, только после 15го. Возможно придут модернизированные рейки с "повышенным давлением" вот для этого и рекомендуют шланг пониженного давления менять, в этом есть какой то смысл.... В шланге (обратке) скорее всего будет меньшее отверстие и тем они хотят повысить давку, что бы вал держала жидкость ГУР. Но это имеет смысл только на новой рейке. А так..... наши официалы подтвердили - из 4 замененных реек, результата нет, через 200-500 км стучит снова :(

Добавлено спустя 2 минуты 22 секунды:
А на счет валов, тюфу тьфю тьфю, никому такого не пожелаешь.....

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2014 00:31 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Да, я тоже слышал, что они до 15 числа не работают, юридическое переоформление какое то у них. Потому что наши гарантийщики ждут рейку для клиента, а ответ когда будет, только после 15го. Возможно придут модернизированные рейки с "повышенным давлением" вот для этого и рекомендуют шланг пониженного давления менять, в этом есть какой то смысл.... В шланге (обратке) скорее всего будет меньшее отверстие и тем они хотят повысить давку, что бы вал держала жидкость ГУР. Но это имеет смысл только на новой рейке. А так..... наши официалы подтвердили - из 4 замененных реек, результата нет, через 200-500 км стучит снова :(

Ну я буду настаивать на замене рейки и шланга, что Б и то и то новое было.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2014 00:33 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1939
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Желаю только победы над ней (рейкой) как будет результат, ждем отчет :-) Главное не сдаваться, и МЫ ее победим!!!

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2014 16:04 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Пробег 10700
Пройдено ТО1, подтекал антифриз на тройнике - подтянули.
Здравый смысл подсказал нам масло и фильтр не менять, ориентировочно на вторник вскрытие мотора для диагностики и дефектовки.
расход газа устаканился и держится в районе 14-14,5л.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2014 16:13 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
ориентировочно на вторник вскрытие мотора для диагностики и дефектовки.

А что уже с мотором стряслось? :shock:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-жовтня-2014 16:20 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
А что уже с мотором стряслось? :shock:

ну отзывная ж компания по балансировочным валам.
снимаю картер, снимают постель, смотрят на вкладыши и их износ.
все хорошо -- собирают все обратно
все плохо -- меняют вкладыши, вкладыши и валы или мотор в сборе :bj:

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2014 00:39 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Щось я панове давно нічого не писав, а треба було б...
По порядку, на одометрі вже 12 тис км,
коли було 11 замінили рульову рейку, по гарантії. Результатів це не дало, через тисячу км знову постукує на вивороті по ямках.

також замінили мені вкладиші для балансувальних валів. Ці роботи проводились в один день (точніше у два). При заміні вкладишів був присутній, навіть пару фото зробив, на днях викладу.
Треба сказати, що після цих двох процедур, звук двигуна тепер якось голосніше чутно в салоні, і це голосніше якесь таке шелестливе, і з обертами чутно гучніше. Звук йде с виходу рульового валу. Поки що це питання не вирішував.

також десь у той самий час змінив колеса, нагадаю, напередодні купив наварку Таргум, і так, буду чесним, бо обіцяв :lol:
два колеса пішли на передок із грузиками щось там до 50грам на кожному.
два інших без грузиків зовсім, все так погано :oops: там на кожному показало щось біля 170 грам. Чесно не знаю, чи то така гума, чи то такі диски. Хоча перед фарбуванням, я їх перевіряв та рівняв один, а інший був під питанням, але сказали не критично, на задок піде...
Отакі пироги, але я не сумую, більше 100км/год я на них не їздив, а до сотні я дискомфорту не відчуваю.

Стосовно їх ходових якостей, можливо ви в курсі, сьогодні до Києва завітала справжня зима, тому була можливість протестувати, що ж воно то таке, наварка :lol:

мокрий асфальт у стані як після дощу -- тут все гут, прискорення та гальмування на рівні.
мокрий асфальт у стані каша -- спочатку було "сцикотно", бо наварка, ви ж розумієте :lol: , але потім, зрозумівши, що поведінка авто прогнозована, кермо слухається, зробив висновок, що їздити можна, з одним АЛЕ, на дорозі потрібно бути уважним :victory: до-речі прискорення та гальмування також на рівні (дистанція та голова на плечах вирішують :imp: )
мокра бруківка -- прогнозовано, але треба бути обережним зі швидкістю, присутня легка напруженість, під час їзди по такому покриттю.
бруківка, укатана сніговою кашею, і стан її майже як лід -- от тут треба бути дуже уважним, швидкість до 50км, а в трохи затяжному повороті на Володимирівському узвозі зовсім скинув до 40, бо зліва машини, і була ймовірність того, що пригаючи по такій бруківці авто з лівої полоси виявиться у правій, де також їхали автівки.
Лід -- не було, але думаю буде дуже погано, особливо гальмування, ну то я ще перевірю і обов'язково напишу.

а тепер у двох словах, купив би ще раз чи ні? -- ТАК, бо є речі, які потребують більшого фінансового вливання, ніж авто.

далі їдемо!

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2014 09:13 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 1939
Звідки: Донецкая обл. г. Краматорск
Дякую тобі за насичену відвповідь :lol:

_________________
Mercedes - он и в Африке - Mercedes


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2014 15:25 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 112
Звідки: Харьков
Дуже уважно спостеригатиму за наваркою. Пішіть як вона надалі буде себе вести. Бо з нашим життям фірму купувати дуже важко на гаманець. Не лячно було на перед ставити, це ж наварка, може не витримати?

_________________
Зображення

...а сейчас надо обязательно дунуть, если не дунуть, то никакого чуда не произойдет...
(с) Амаяк Акопян


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2014 17:59 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Не лячно було на перед ставити, це ж наварка, може не витримати?

Насправді ні, я більше переживав за те, як вона себе покаже у своєму природному середовищі.
Якість виготовлення на нормальному рівні, нічого кримінального я не побачив.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2014 18:59 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Якість виготовлення на нормальному рівні, нічого кримінального я не побачив.

Да и наваривают шины у них не так, как у нас это делали. Обычно варят полностью новую резину на старый каркас, а не только протектор.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2014 21:59 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3482
Звідки: Киев
Результатів це не дало, через тисячу км знову постукує на вивороті по ямках

Как оказалось, это "детская болезнь" Х7-х. На МК, кстати, тоже постукивает при вывороте . Если гарантия-меняют, если нет-ездишь и дальше. Короче, забей.
На наварках я ездил еще в 80-х. Других просто купить было нереально. Правда, более 90 км/час ездить не рекомендовалось. После Жигуля наварка добивалась на Москвиче и ничего выжила, не разлетелась. Главное, чтобы не была наварена "яйцом". Также бывает отслоение наварной части на боковинах в месте перехода к каркасу.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-листопада-2014 01:44 
Водій-випробувач

Повідомлення: 344
Звідки: Чернігов
я катаюсь на стоковой всесезонке, правда еще осадков в нашем городе не было


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2014 09:20 
Учень

Вік: 51
Повідомлення: 40
Звідки: Харьков
Забанений: Безстроково
hotded
Как расход газа зимой? Как долго прогреваете до перехода на газ? Как ведёт себя коробка при отрицательной температуре? Прогреваете ли её в разных положениях селектора перед началом движения? Заранее спасибо за ответы.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2014 12:18 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
hotded
Как расход газа зимой? Как долго прогреваете до перехода на газ? Как ведёт себя коробка при отрицательной температуре? Прогреваете ли её в разных положениях селектора перед началом движения? Заранее спасибо за ответы.

16-16,5 літрів

Так само, як і прогрівав. Завожу, хвилину чекаю та їду. Через 600 метрів перемикається на газ.

Автомат веде себе досить дивно, ну ось наприклад, при 50 км на холодну працює вже 5 передача, при цьому обороти двигуна 2тис. Я так думаю що гідротрансформатор при цьому не блокується на 100%. Саме тому я перші 15 хвилин їду в ручному режимі.
Також присутня вібрація, якщо на холодному двигуні, ну наприклад після 1 хвилини прогрівання, вмикаю Драйв, але не їду, тримаючи на тормозі. Проходить це десь через хвилини 3-4, тому що на перехресті до якого я під'їзжаю вібрації вже не має.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2014 12:58 
Учень

Вік: 51
Повідомлення: 40
Звідки: Харьков
Забанений: Безстроково
16-16,5 літрів

Многовато однако, наверно у вас агрессивная манера езды, возможно недолив на заправках. Вариатор УОЗ стоит? Думаю при грамотной настройке ГБО и вариатора можно уложиться в 13 литров.

Добавлено спустя 4 минуты 1 секунду:
Автомат веде себе досить дивно, ну ось наприклад, при 50 км на холодну працює вже 5 передача, при цьому обороти двигуна 2тис. Я так думаю що гідротрансформатор при цьому не блокується на 100%. Саме тому я перші 15 хвилин їду в ручному режимі.
Також присутня вібрація, якщо на холодному двигуні, ну наприклад після 1 хвилини прогрівання, вмикаю Драйв, але не їду, тримаючи на тормозі. Проходить це десь через хвилини 3-4, тому що на перехресті до якого я під'їзжаю вібрації вже не має.

Слышал что рекомендуют прогревать коробку без движения в каждом положении селектора по 2-3 минуты...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2014 13:04 
Кращий
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 2098
Звідки: Київ
Многовато однако, наверно у вас агрессивная манера езды, возможно недолив на заправках. Вариатор УОЗ стоит? Думаю при грамотной настройке ГБО и вариатора можно уложиться в 13 литров.

можливо забагато, але я звик.
Варіатор не стоїть, думаю весною поставлю. Зараз холодно...
13 літрів -- не реальна цифра для зимового періоду. У Равів з таким самим двигуном (хтось скаже не з таким самим, його право :victory: ) витрати палива (газу) до 17 літрів доходять,.

_________________
Зображення
Geely CK2 2011--> Emgrand X7 2014 -->Geely CK2 2015 (2012)-->


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2014 13:17 
Учень

Вік: 51
Повідомлення: 40
Звідки: Харьков
Забанений: Безстроково
Цитата:
можливо забагато, але я звик.
Варіатор не стоїть, думаю весною поставлю. Зараз холодно...
13 літрів -- не реальна цифра для зимового періоду. У Равів з таким самим двигуном (хтось скаже не з таким самим, його право :victory: ) витрати палива (газу) до 17 літрів доходять,.

Одно время ездил на Хюндай Соната с двигателем 2,4 правда механика. Укладывался по газу в 12 литров, стиль езды пенсионерский. Автомат наверно даёт больший расход. Конечно за комфорт надо платить...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-грудня-2014 13:45 
Учень

Повідомлення: 35
Звідки: Киев
я катаюсь на стоковой всесезонке, правда еще осадков в нашем городе не было


На Х7 стоковая не всесезонка, а летняя, только она для SUV (внедорожная типа (M+S) грязь+снег).


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 317 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія