вверх

Сьогодні: 26-квітня-2024 22:29

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-січня-2020 20:03 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Хмм дуже дякую, буду уточняти дане питання, бо на підйомнику колесо майже не крутилось ліве заднє. Зняли супорт і і ослабили колодки й стало значно краще.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2020 12:45 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Промив пічку і взагалі охолоджувальну систему машини. Тепер все добре. Пічка жарить дуже добре. Машинка катає гарно. Наступний етап це забрати ржавчинку з задньої лівої дверки. І катаю далі. Машинка радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2020 17:00 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Промив пічку і взагалі охолоджувальну систему машини. Тепер все добре. Пічка жарить дуже добре. Машинка катає гарно. Наступний етап це забрати ржавчинку з задньої лівої дверки. І катаю далі. Машинка радує.

Можеш викласти фото іржі?


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-лютого-2020 19:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Потім кину фото. Так мені здається що вона від сколу пішла, але не факт.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-квітня-2020 17:16 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Ще не перевзували машинки на літню резину? Бо я ще не встиг чекаю на нову резину літню.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2020 10:53 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Еще нет. Тоже думал заказывать.

Какую резину выбрали?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-квітня-2020 15:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
pavel.grig
Взяв собі Bridgestone модель Turanzа. Тільки вот забрав з нової пошти. Сьогодні вечором думаю перевзутись на літо і заодно глянути чи нормальний розвал сходження мені зробили та чи не підїло зимову резину, бо її також новою купував перед зимою. По висоті літню також взяв 185 на 65. Якраз резина для наших доріг. Стандартна 185 на 60 занизька. Та й занадто резина гіті тверда для наших доріг, хоча скажу так, катався по європі - цілком нормальна резина гіті, єдине що шумна, але так як шумоізоляція у нашій машині не ідеальна тому нарікати немає на що. Подивлюсь як буде на бріджстоун.
Доречі як у вас корозія по машинці? Там де стик крила з порогом? Там де лампи заднього ходу? як воно все себе почуває? Більш вразливих місць по нашій машині я не бачу - тобто можу сказати що машинка нормально зроблена, нормально їздить, єдине мені не подобається високе щеплення, але то зараз така тенденція у всіх а не тільки китай.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2020 10:30 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
На стыке с порогом больное место. Там есть небольшие следы ржавчины. Крыло здесь вплотную к порогу стыкуется, а надо было предусмотреть минимальный зазор и было бы все ок.
А по задним фонарям я еще по гарантии устранил затиры. Проблема таже, фара вплотную к кузову стыковалась и от вибрации краску в месте стыка съело. Сейчас все ок.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2020 10:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Поняв ну у мене ще слабе місце задня дверка ліва там пішла корозія, але планую в наступному місяці це все заробити і всі місця ржавчини які бачив і подивимось на скільки часу стане.
Вчора перевзувся, враження що машинка стала ще вищою, вот не знаю коли перевзувався на зиму таке ж саме було враження і зараз купив нову резину тоже такі відчуття при перевзуванні, мабуть щось психологічне.
Який тиск тримаєте в шинах? Мені на шиномонтажі порадили тримати 2.0 та й всі радять, так машинка вроді б мягшою стає бо коли качати під 2.3 як пише то вона стає твердою навіть на зимовій резині. А так вроді б мягко.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-квітня-2020 10:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всіх з Святом!
Покатався трошки на резині новій, взагалом все подобається, машинка здалось що якось краще їде, але може то ефект нової резини, бо таке ж було коли нову зимову резину поставив. Подивимось тепер як буде катати ця резина.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2020 12:33 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Всім привіт, яке масло заливаєте у машинку? 5в40 чи 5в30? Ну чи можливо інше шось?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2020 13:02 

Вік: 52
Повідомлення: 7
Звідки: івано-франківськ
5в 40


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2020 15:46 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
А яку фірму?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 09:16 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
С самой покупки Shell 5W40


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 11:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
pavel.grig
На яких обертах моторчик крутите? Я помітив шо треба крутити його хотя б 2500 і поїхало далі. Просто все що нижче якось він не дуже охоче їздить.
Я також лив шелл 5в40 але останній раз взяв по акції liqui moly 5w40 каністру 5 літрів по ціні 4. То й його залив маслом досить довольний.
Доречі скільки вам масла в мотор заливають? Мені більшість разів заливали 4 літри, але деколи 4.3 літри тому каністра на 5 літрів взагалі супер підходить.
Гідрокомпенсатори також на холодну постукують а потім звук пропадає? десь за пару секунд? ну там секунд 20-30?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 13:59 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Morpheus
Согласен, после 2500 машина оживает! До 2500 и особенно с кондером гораздо грустнее)

По маслу - в движок постоянно лью практически всю 4л канистру и уровень после этого ровно по средине, до следующей замены. Масло двигатель совсем не берет, по крайней мере пока))

Гидрокомпенсаторы аналогично - хоть летом, хоть зимой, на холодную слышно первые секунд до 30.

Сейчас появился какой-то стук спереди, по ходовой на диагностике вопросов не было, думаю что может быть в рулевой где-то... Нужно разбираться.

А так в целом все ок, пробег 70к


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 16:10 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Такий самий пробіг і в мене.
Доречі по ходовій так само щось спереду є якісь на сильних ямах стукіт але то не ходова. По рульовій також не воно бо їздив був до тих що рульові роблять, може ще амотизатори а точніше їхні опори, але то якщо й буду міняти їх то пізніше.

А як по місту їздиш? бо я раніше якось тошнив там 1500 обертів бувало навіть а зараз стараюсь щоб мінімум 2000 обертів мотор був а коли 3000-3500 переключаю на на вищу передачу. Взагалі для рульової колонки нормальний пробіг на ремонт це 200 тис а раніше навряд чи.
По моїй машині недавно відносно по кругу міняв сайлент блоки на оригінал то вони хороші, є ще момент що мені міняли рульові тяги поставили від мк вони трошки тонші ніж на нашій машині але там ізолентою підмотали та й пильник сів на них нормально.

По гідрокомпенсаторах думаю можливо ще було б варто залити масло 5в30 тоді теоретично вони б швидше наповнялись маслом, якщо звичайно ж канальчики не забиті. Але на гарячу не стучать та й вже радує.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 16:31 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Morpheus написав:
Гідрокомпенсатори також на холодну постукують

Їх у Джильок немає (що в МК і СК, що в 1,8 емграндах vvt, так і в 1,5 vvt), якщо стукотить, є імовірність потреби перевірити зазори між клапанами

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-травня-2020 19:04 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
V O V A
Якщо я написав що є гідрокомпенсатори то я впевнений у цьому на 100 відсотків, і саме GC5 це перша машинка з Джілі на яких є гідрокомпенсатори. Вони у нашій модельці зроблені як коромисла наподобі як у німецькому автопромі деякі виробники ставлять. В GC5 двигун DVVT JLB4g15 тобто ні на емгранді ні на інших машинах такого мотору немає. Близьким є мотор той що у нових емграндах fl там двигун йде jly 4g15, але чи там є гідрокомпенсатори я не знаю.
Ось відео де видно гідрокомпенсатори на нашому двигуні https://www.youtube.com/watch?v=4QevsZx5kBQ
Як бачимо тут є і гідрокомпенсатори і дві ВВТ муфти а не одна як це є у МК нових чи там у Емграндів старіших.


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2020 08:32 
Біля керма

Вік: 42
Повідомлення: 79
Звідки: Днепр
Доречі скільки вам масла в мотор заливають?

В мене 4л - це максимум на щупі.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2020 08:56 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Morpheus написав:
Ось відео де видно гідрокомпенсатори на нашому двигуні https://www.youtube.com/watch?v=4QevsZx5kBQ
Як бачимо тут є і гідрокомпенсатори і дві ВВТ муфти а не одна як це є у МК нових чи там у Емграндів старіших.

От якби зараз виникла проблема з "гідрокомпенсаторами', яку саме запчастину по каталогу ти б купував ? Чомусь підозрюю, що вони (JLB, JLY) конструктивно не сильно відрізняються. Хоча можу і помилятись, все ж було б цікаво, якби дійсно впхали вже щось інноваційніше :-)

P.S. Придивіться добре до відео, там гарно видно маркування 4G13T, тобто це інший двигун, об'ємом 1,3 (там по різних країнах Джильки з різними йдуть)


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 13-травня-2020 12:36 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
На моторах 4g15 є запчастини з мотору 4g13т це турбомотори які йдуть в китаї.
Цей двигун що я скинув це з обємом 1.5 літра бо саме такий у уругваї продається.
Маркуєтья та машина там Geely 515 тобто останні дві цифри це обєм мотору в 1.5 літра. В мене ж навіть на машині на блоці фільтрування картерних газів також вказано що підходить воно для моторів 1.3 та 1.5. На фільтрах масляних є також залежність підходять на 1.5 та на 1.8.
На форумі є Дід Мороз який також підтвердить що є гідрокомпенсатори на даному двигуні.
Якби виникнула проблема з гідрокомпенсаторами то я б по каталогу замовляв би саме гідрокомпенсатори які є у каталозі джілі для мого двигуна, але так як зараз каталог недоступний то показати це неможу(щось з доступом і незнати чи аіс це вирішить) В Україні гідрокомпенстаорів немає як і більшості інших запчастин під нашу машинку. Були джілі gc5 2012 року там йшли двигуни такі як у МК та СК а ці що 2014 рік як у мене і далі то тільки ці моторчики.

Добавлено спустя 1 минуту 51 секунду:
Тут можна побачити цифри що машинки йдуть з таким самим мотором як в Україні DVVT 1.5 літри.
https://www.autoblog.com.uy/2014/10/lan ... c-515.html


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 14:53 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
А як по місту їздиш? бо я раніше якось тошнив там 1500 обертів бувало навіть а зараз стараюсь щоб мінімум 2000 обертів мотор був а коли 3000-3500 переключаю на на вищу передачу.


Аналогично и у меня. 2000 - 2500 езда по городу, 3000-3500 - разгон до переключения.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-травня-2020 15:44 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Тоже помічаю що хоча б 2500 обертів їй треба а там на 3000-3500 переключати. Ну а по трасі то в залежності від ситуації якщо швидко обігнати то треба крутити вже посерйозніше але на трасі машинка досить весело обганяє якщо моторчик крутити.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 15-травня-2020 07:39 

Вік: 52
Повідомлення: 7
Звідки: івано-франківськ
привіт за містом при обгоні треба переходити на нижчу передачу і добре газувати і обгін буде добрий


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1378 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія