вверх

Сьогодні: 26-квітня-2024 07:59

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 189 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 31-травня-2016 16:26 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
отверстие


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2016 16:28 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Чуть не забыл, услышал не совсем лестные (точнее совсем не лестные :lol: ) отзывы об АИСовском антикоре от маляра, который занимался порогами. В идеале посоветовал антикорить каждые 3 года, особенно китайские авто. Но тут наверное кто как ездит... и по каким дорогам


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2016 16:46 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
Спасибо за обзор, пороги действительно шорошо сделали, по крайней мере выглядит все добротно!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2016 17:21 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вітаю з відновленням машинки - дійсно все супер зробили.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2016 22:24 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Спасибо, надеюсь на долго хватит :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 21:45 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Всем привет!
Пробег 19 тыс. км.
Недавно удалось осуществить давнюю мысль, автопробег по Украине с конечной точкой в с. Колочава Закарпатской обл.

За 10 дней удалось пройти маршрут с остановками в Запорожье - Киев - Тараканов - Олеско - Колочава - Межгорье - оз.Синевир - Пилипец - Львов - Киев - Запорожье - Кирилловка - Запорожье. Итого машинка пробежала 3400 км с расходом 6,7 л/100км. Заправлялся на ОККО 95 евро (один раз только стал на каком-то Амик залил 10л чтоб перебиться до окковской заправки, стрелка на красной стала стремать :lol: ). При том когда ехали в Карпаты расход был от ЗП до Киева 6,86 (2 человека и багаж где-то 70 кг), от Киева до Львова - 6,91 (4 человека и багаж 100 кг), в основном скорость 110-130 км/ч.

По Карпатским дорогам спуск-подъем 7,06 (4 человека, дороги похуже, скорость 60-80 км/ч) + попали на конкретное бездорожье по незнанию, нафигатор завел - в Стрые свернули на Межгорье не через Нижние Ворота, а через Долину, машинка пару раз пузом чиркала, счастье это длилось километров 50, в уме вспомнил весь словарь, какой только знал, в салоне дамы были, пришлось любоваться не видами, а ямами и обгоняющими Нивами... Еще 2 раза нас обгоняла копейка, 1 раз у него движок задымел, а 2 раз он уже стал конкретно - отъездила верхняя шаровая :lol:
Теперь могу сказать точно, наша машинка не для сельской местности, защита очень выручала!!!

Обратно в ЗП уже ехали вдвоем с женой, от Львова до Киева расход 6,64 - 110-130 км/ч - по М06, дорога шикарная. От Киева до ЗП (по М03 до Полтавы, потом на харьковскую трассу до Днепра и в ЗП) расход 6,21 - 80-110 км/ч, больше ехал на 4 передаче, дорога после Яготина похуже, особенно в районе Полтавы.
По машинке претензий 0, очень порадовала по динамике на трассе, отлично держит повороты, сиденья очень удобные, практически не чувствовалось усталости. По бориспольской автомагистрали пробовал ехать 170 км/ч, что правда не долго, появился в салоне запах нагретого пластика, так и не понял, что могло быть, под капотом никаких видимых изменений, потеков не нашел, причем разгонял второй раз, все тоже повторилось, больше не экспериментировал.
Интересно ваше мнение, может кто тоже пробовал, было ли подобное?

На оставшиеся несколько дней решили махнуть в Кирилловку и ТО2 стало еще ближе :lol: Нужно срочно заказывать фильтра, думаю скорее всего буду проходить сам, аисовские цены не в адеквате, готов еще мириться до 3000 грн., но думаю это политика руководства, чтобы как можно больше скинуть с себя гарантийных обязательств...


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 21:58 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Перед дорогой поставил брызговики, подошли универсальные польского производства и достойного качества, единственное пришлось передние немного разрезать под завальцовку порогов.
Фото прилагаются


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 23:55 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
я еще прошлым летом по м03 гонял, до 150 разгоняется легко, дальше уже тяжко, выше 165 вроде не выходил, но на этой скорости едет нормально.

На такой скорости может греться центральная консоль, так как там, в месте где находиться ниша между селектором кпп и ручником, нет никакой прокладки, голый метал, чисто вырезанный такй квадратик, у меня бывало и просто по дороге появлялось чуство, что оттуда теплом веет


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-червня-2016 23:58 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт - а чому саме с. Колочава в Закарпатті? Там родичі, відпочинок чи щось таке? Щодо доріг по нашій області - цілком підтримую плюватись приходиться часто якщо незнати де їхати. Дорога нормальна в нас тільки Івано-Франківськ-Долина-Стрий-Трускавець якщо звертати десь зі сторони долини - доріг немає. В закарпаття найкраще їхати через Стрий і далі по трасі Київ-Чоп - дорога ідеальна. Львів-Київ також ідеальна.
Максимум розганяв машинку до 160 км в годину запахів зайвих не було - тримав декілька хвилин таку швидкість.
Які були оберти на 170 км в годину?
Заправки Амік - це Лукойл просто переіменований, заправки Формула - це ТНК просто переіменовані й нібито продані. Бензин впринципі хвалять що на Амік що на Формулі - я незаправлявся там тому незнаю. Лампочка заправки завжди стремає :lol: Також починаю нервуватись коли загорається лампочка заправки.
Хотів попитатись а вот по показнику скільки ще залишається пробігу на даній заправці при повному баку скільки у вас пише? Також скільки пише при тому як загорається лампочка заправки?

Добавлено спустя 1 минуту 41 секунду:
Користуєтесь чимось від бітумних плям? Щось таке як декабіт?
Також чи робили тверде воскування і якщо так - то скільки воно у вас коштує?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 08:41 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
На такой скорости может греться центральная консоль, так как там, в месте где находиться ниша между селектором кпп и ручником, нет никакой прокладки, голый метал, чисто вырезанный такй квадратик, у меня бывало и просто по дороге появлялось чуство, что оттуда теплом веет

Спасибо, надо будет рассмотреть)

Добавлено спустя 11 минут 2 секунды:
Morpheus
Колочаву выбрали для отдыха по отзывам знакомых, очень колоритное село, очень понравилось, плюс поблизости много других знатных мест, куда можно заехать.
По оборотам точно не скажу, по-моему в районе 4000-4500, в тот момент больше обращал внимание на запах :lol:

Показания при полном баке очень разнятся 610-650 км. Максимум показывало 688. Это при заправке до горлышка. Когда стрелка заходит в красную зону по пробегу остается от 160 до 150 и потом на остатке где-то 60-70 км показывает прочерки.

Добавлено спустя 3 минуты:
Користуєтесь чимось від бітумних плям? Щось таке як декабіт?
Також чи робили тверде воскування і якщо так - то скільки воно у вас коштує?

Пока ничем таким не пользуюсь. Планирую на осень вскрыть воском, по последним ценам не в курсе, пока не узнавал. Сейчас первый приоритет раздобыть комплект фильтров на замену :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 10:44 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
я после антикора пятна оттирал обычным антисиликоном, хорошо сводил


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 12:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Я декабітом бітумні плями виводив. Хоча можна й антисілікон спробувати бо декабіт дорогенько виходить. Але думаю ближчим часом натерти машинку холодним воском в нас така процедура коштує 400 грн.
В мене також показує на повному від 610 до 630 км. В мене коли менше 60-50 км йдуть прочерки що дуже починає лякати якщо далеко до заправки.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 12:51 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
Morpheus
Твердым воском, холодны/горячий это при каждой мойке 30грн
я осенью буду натирать, перед зимой, в прошлом году стоило 200


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 14:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
хотів сказати що твердим - дякую що поправив. В нас кожна мийка холодним віском - це 5-10 грн до загальної вартості мийки. А взагалі яка у вас ціна помити машинку в середньому? Твердим воском у нас натерти сказали що 400 грн, казали й запевняли що віск американський та якісний. Ну можливо на вихідних натру машинку.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 15:43 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
хотів сказати що твердим - дякую що поправив. В нас кожна мийка холодним віском - це 5-10 грн до загальної вартості мийки. А взагалі яка у вас ціна помити машинку в середньому? Твердим воском у нас натерти сказали що 400 грн, казали й запевняли що віск американський та якісний. Ну можливо на вихідних натру машинку.

Я воском на сентябрь-октябрь запланировал перед дождями. Мойка с воском в среднем +20грн к общей сумме. Мыл после трассы, дополнительно отмывал мошку + уборка в салоне, заплатил 100 грн. В целом по городу с салоном просто помыть 70-80 грн.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 15:50 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Забыл сказать, за все время поездки нашу машинку видел 2 раза и оба раза во Львове - синий и серый седаны. Скорее так совпало :-)
А вообще очень интересно сколько GC5 уже по Украине продано? У нас в Запорожье за все время где-то 8-10 насчитал...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 17:19 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
В моєму місті точно знаю що моя та Руслана. В тому році як їхав з Франківська в Одесу ніодної машинки такої як у нас небачив. Але впринципі радує що в запоріжжі є багато таких машинок. Ну чим більше буде продано тим краще для нас.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2016 23:22 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
мені десь в очі попала статистика продаж нашої моделі, то по памяті десь біля 80 по україні, а ше плюс пару докупилося з того часу (в тому числі моя), то думаю 100 назбирається. в тернополі є 2 крім моєї: біла і синя, хоча я ні разу їх не бачив, бо якби навіть мельком - не зміг би не відмітити в памяті, дуже вже дизайн нестандартний


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2016 17:32 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Всем привет!
Сегодня возил машинку на набивку твердым воском. Результатом доволен! Интересно посмотреть эффект после дождя.
Процедура обошлась в 350 грн + 50 грн за снятие следов битума в районе порогов. В цену входит и предварительная мойка.

Теперь по кузову планирую пройтись голубой глиной с лубрикантом, для снятия загрязнений. Полировщик для сравнения проделал эту процедуру на половине капота. Гладкость покрытия просто супер!

На субботу записался на ТО2. После отпишусь


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2016 14:49 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Вчера прошел ТО2 (22100 км) на Бош-сервисе. Скажу сразу - подход к клиенту и внимание к авто в разы лучше чем на АИСе.
Из работ:
- замена масло Shell 5W-40, перешел на синтетику;
- замена тормозной жидкости;
- замена фильтров (масляный, воздушный);
- диагностика ходовой
- развал-схождение
- подтянули ручник
- не состоялась попытка поменять свечи, благо дело родные еще пригодными оказались :-)

Добавлено спустя 8 минут 42 секунды:
разница родных свечей и "китайских"

Добавлено спустя 8 минут 43 секунды:
Как уже писал Sandre завод нам ставил Champion c размером М12, а китаец прислал М14.
Состояние всех 4-х родных свечей оказалось можно сказать отличным. Решил пока оставить заводские.
Постоянно заправляюсь на ОККО, судя по состоянию свечей, бензин нормальный, но последний раз залил там полный и машинка стала хуже ехать, сейчас пробую Шелл, вроде бы стала порезвее набирать обороты. Хочу еще для сравнения попробовать Вип павер и 95 пульс.

Кстати, с резинками при снятии все было ок.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2016 15:19 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Добавлю по поводу бензина, приемщик на СТО вообще советовал заправляться на УкрНафте, говорит бензин беспроблемный, ну и само собой цена ниже. Может кто пробовал этот бензин, какие впечатления?

А по поводу масляных фильтров на нашу машинку, действительно так и есть, могут подходить 2 вида в корпусе, те которые фотал Sandre. Меня еще об этом приемщик спрашивал на предварительной записи на ТО. Что правда он не знал, что есть еще 3-й вид, тот что на 2014 г - фильтрующие вставки. :-)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2016 15:21 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Парочка фото после набивки воском


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2016 20:37 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Шкода що непідійшли свічки... Буду уточняти по цьому питанню, скоріш за все такі свічки йдуть на МК, або ж інші моделі нашої машинки.
Машинка після воскування виглядає прекрасно!
Мабуть також буду на боші робити ТО2. Скоріш за все це буде в кінці наступного тиждня. Але радує відношення станцій бош до клієнтів.

Добавлено спустя 1 минуту 27 секунд:
Щодо якості пального на УкрНафті - можна глянути на форумі дехто писав що в Чернівцях у них був поганий бензин. Але взагалом я колись заливав УкрНафту в жигуль і їздив - проблем було нуль. Єдине що ось В-павер від шелла з жигуля робив ракету тому й його завжди всім пропогандую.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-жовтня-2016 22:18 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Судя по тому, что на наши машинки подходят 3 вида масляных фильтров, то по свечкам думаю не удивительно :-)
Champion свечки тоже себя неплохо показали, мне нравятся, особенно в сильные морозы машинка заводится без проблем.
Сейчас при разгоне начал чувствовать небольшие подергивания, но думаю, дело не в свечках... посмотрю как дальше будет.

А В-повер часто заливаешь?

Добавлено спустя 11 минут 33 секунды:
Также поставил себе подлокотник, такой как и у коллег с форума.
http://autokis.com.ua/podlokotnik-avtom ... y-gc6.html
Отличное качество и держится крепко.

+залил на зиму омывачку Shell, по сравнению с Окко очень порадовала


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-жовтня-2016 10:24 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Щодо підлокотника то навіть не уявляю як без нього зараз би їздив - дуже зручна річ. Й дійсно якісна.
Щодо омивачки шелл - вона найкраща з тих що я лив. Хіба ще пробувати якісь концентрати брати й розбавляти їх з дестильованою водою - кажуть що крута штука також.
Ця омивачка шелл вона взагалі розводів не лишає. Зараз лию омивачку шеврон. Якісно відмиває вікна без всяких слідів також й трошки дешевша за шелл. Але не купив шел тільки через те що його просто не було в метро.
Раніше заливав в павер цілий рік поки різниця в ціні була 1 грн. Зараз різниця 1.75. Але всеодно лив інші преміум бензини то в порівнянні з шелл вони не "їдуть". Тому якщо заправляюсь на окко то лию звичайний 95, в порівнянні з звичайним 95 шелл вроді й немає різниці, але покращені там різниця точно є, хочу викрутити свічки й глянути як бензин шелл, бо майже весь час машинка на шелл їздила, дуже рідко окко й декілька разів за весь час укр нафти й вог. Якщо свічки будуть в нормі то буду лити тільки в павер надалі.
Останні два баки їзджу на ОККО бо немав часу їхати на шелл мені до тої заправки 15 км від хати. А окко кожні 1-2 км ще й по дорозі куди я їзджу.
Щодо окко також погоджуюсь бо залив був повний бак і здалось шо машинка взагалі неїде. Потім залию ще раз шелл в павер до повного й опишу відчуття.
Також думаю провести аналіз бензинів у метрологічній станції в Івано-Франківську. Правда ціна за тест від 200 до 400 грн, проте точно буду знати що за бензин нам лиють в свою ж чергу обовязково треба брати УкрНафту на тест щоб порівняти чи часом всі брендові бензини не є укр нафтою просто по дорожчій ціні. Бо від багатьох вже чув що УкрНафта досить якісний бензин. Хто хотів би прийняти участь в такому експеременті пишіть в приват бажаний бензин який хотіли б перевірити й можливо якось би скинулись на проведення тестів різних марок бенщинів. Там потрібно 2 літри в лабораторію кожного бензину. Взагалом кого цікавить така ідея пишіть в приват. Думав спочатку робити своїми фінансами але то вийде якщо 4 проби різного бензину відібрати то це вже 800 грн + 200 грн 4 вида бензину по 2 літра. За металеву каністру вже домовився.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 189 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія