вверх

Сьогодні: 09-травня-2024 18:28

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Minato



Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-грудня-2012 19:47 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 841
Звідки: г. Макеевка
Minato - С приобретением и бортовиком! :ay:

_________________
Зображення
Текст:
Мой Б/Ж http://forum.geely-club.com.ua/viewtopi ... 49#p354249Тише едешь - дальше будешь.


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-грудня-2012 22:58 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Виникла наступна ситуація:

вечером йду з роботи, сів в авто, завів, 2-3 хв і поїхав, як тільки перетнув відмітку в 20км, почав світитись датчик АБС + значок ручніка, який поперемінно мигав із значком передніх протитуманок. Зупинився заглушив мотор - ситуація не змінилась. Як тільки долаю відмітку в 20км/год ситуація повторяється, зменшую швидкість цей казус пропадає. Коли доїжав майже додому, то думаю, ввімкну перетні протитуманки, і бац! Все нормалізувалось більше нічого не мигало.. :shock:

короче я не знаю шо то таке сталось. Будуть якісь варіанти? :work:

_________________
;)


Востаннє редагувалось Minato в 28-грудня-2012 22:58, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-грудня-2012 23:19 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3482
Звідки: Киев
Minato
Десь на слизькому, але беспечному місці перевірь як працює АБС.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-грудня-2012 23:23 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Minato
Десь на слизькому, але беспечному місці перевірь як працює АБС.

Пробував, розігнався і затормозив різко, то абс спрацювало (нібт трищітка спрацювала у лівому колесі), але це вже було після того як перестали світитись лампочки

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-грудня-2012 23:29 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3482
Звідки: Киев
На ТО-0 хай перевірять АБС, кажи як було. Можливо датчик АБС

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-грудня-2012 09:39 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Сьогодні вранці завів, кілька хвилин і рушив - як не дивно, але все у нормі. Нічого аномального у порівнянні з вчорашньою поїздкою не замітив. Тому особливо не придаю цьому уваги, покатаюсь до 5 січня, спостерігатиму. Якщо нічого не зміниться, то не буду бити на сполох, і просто попрошу щоб на ТО-0 перевірили датчики abs. Надіюсь це просто був тимчасовий, маленький глюк, який більше не повториться :wlcm:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-грудня-2012 10:31 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 1862
Звідки: Донецк-Лисичанск-ГородРека - Украина!
Сьогодні вранці завів, кілька хвилин і рушив - як не дивно, але все у нормі. Нічого аномального у порівнянні з вчорашньою поїздкою не замітив. Тому особливо не придаю цьому уваги, покатаюсь до 5 січня, спостерігатиму. Якщо нічого не зміниться, то не буду бити на сполох, і просто попрошу щоб на ТО-0 перевірили датчики abs. Надіюсь це просто був тимчасовий, маленький глюк, який більше не повториться :wlcm:


Примерно так же , но с парктроником у меня было. Толи оттаял, то ли что :?

_________________
Каждый самурай сам выбирает свой путь... БЖ
Каждый самурай достоин прихода утра... БЖ 2
Он или Она?
****
"О Господи, сделай моих врагов смешными. И Бог ниспослал это." Вольтер


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-грудня-2012 21:18 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 54
Повідомлення: 94
Звідки: Золотоноша
Сьогодні вранці завів, кілька хвилин і рушив - як не дивно, але все у нормі. Нічого аномального у порівнянні з вчорашньою поїздкою не замітив. Тому особливо не придаю цьому уваги, покатаюсь до 5 січня, спостерігатиму. Якщо нічого не зміниться, то не буду бити на сполох, і просто попрошу щоб на ТО-0 перевірили датчики abs. Надіюсь це просто був тимчасовий, маленький глюк, який більше не повториться :wlcm:




Бувають як коли деякі глюки , вони лічаться відключенням АБ хвилин на 5 вистачить зняти - клему

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 29-грудня-2012 21:27 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 49
Повідомлення: 4617
Звідки: Киев
Виникла наступна ситуація:

перетнув відмітку в 20км, почав світитись датчик АБС + значок ручніка, який поперемінно мигав

Думаю что это банально просто нет контакта массы на приборке. При 20 или 30 (не помню, но и ты можешь сейчас ошибатся в показаниях :lol: в утверждениях ) должен сработать замок ЦЗ, Всплеск в сети... и всё начинается... :(
Глюк...
опять таки - температура и конденсат на контактах?

_________________
Был MK Comfort серый кристал Борт журнал (закрыт)
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-грудня-2012 11:07 
Півтисячник
Аватар користувача

Повідомлення: 792
Звідки: Кривий Ріг
Minato написав:
Виникла наступна ситуація:

вечером йду з роботи, сів в авто, завів, 2-3 хв і поїхав, як тільки перетнув відмітку в 20км, почав світитись датчик АБС + значок ручніка, який поперемінно мигав із значком передніх протитуманок. Зупинився заглушив мотор - ситуація не змінилась. Як тільки долаю відмітку в 20км/год ситуація повторяється, зменшую швидкість цей казус пропадає. Коли доїжав майже додому, то думаю, ввімкну перетні протитуманки, і бац! Все нормалізувалось більше нічого не мигало.. :shock:

короче я не знаю шо то таке сталось. Будуть якісь варіанти? :work:

Почни з перевірки затяжки клем аккумулятора (але без фанатизму :-) ), могли на передпродажці забути затягнути. А симптоми начебто вказують на проблеми з датчиками АБС :? . Будешь заглядати під капот, подивись ще на рівень тормозної рідини...

_________________
Мій БЖ


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-грудня-2012 11:49 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
у будь-якому випадку, проблема зараз зникла і не дає про себе чути. Тому особливо не буду напрягатись. При ТО-0 обов"язково згадаю про цю проблему, і попрошу щоб перевірили датчики abs. Ну а тормозну рідину і клеми перевірю, перед наступним виїздом з дому :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-грудня-2012 12:21 
Катаюсь без інструктора

Вік: 32
Повідомлення: 168
Звідки: Тернопіль
Фото:))))

_________________
Зображення
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2013 10:05 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Фото так і не зробив, постійно часу не маю, то робота, то ще щось :(

Майже за місяць експлуатації, виникала 2 рази наступна ситуація:
завів, проїхався, заглушив мотор і залишив авто на короткий проміжок часу, приблизно 7-10 хв. Після чого сідаю, заводжу - і крутить стартер, але мотор не підхватує (не знаю чи правильно я висловився?). Тобто секунд 5 я кручу, але нічого так і не стається, машинко не заводиться. Після чого, скидаю ключик в положення 0, і знову повторяю процедуру - ловить з пів оборота, все в нормі.
Ось сьогодні був такий самий випадок.

А і ще один нюанс, одного із цих разів, перед тим як я пробував завести і воно не ловило, коли ключ був в положенні АСС, я включив двірники, бо якраз падав дощик, то вони терли досить погано, таке враження що в них не було потужності.

Не знаю, що це може бути. З салону заправлявся 4 рази, заливав А-95. Заправки були різні, тому й думаю, на бензин. Проте, не знаю, хіба бензин впливає на це? Бо з ситуацій получається, що машинка погано заводилась на "гарячу", після коротенького простою. ТО-0 в мене аж у квітні, може їм на це звернути увагу? І на що подивитись у першу чергу? Щось мене засмутив цей випадок :(

_________________
;)


Востаннє редагувалось Minato в 18-січня-2013 10:07, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2013 12:59 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Може акум дозарядити потрібно (те, що він новий не факт, що заряджений :-) ), або при заводці не чекаєш поки бензонасос закачає бензин (імхо)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2013 13:33 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Може акум дозарядити потрібно (те, що він новий не факт, що заряджений :-) ), або при заводці не чекаєш поки бензонасос закачає бензин (імхо)

Не виключено як 1-ше так і 2-ге. Спочатку дійсно, подумав ще й на акумулятор, але потім чогось відкинув цю думку. А вот з бензонасосом - справді, я чогось не звертав уваги, вроді як завжди вичікую коли закачає, навіть більше. Хоча не виключено, що залетів швидко до машини, і крутнув ключив тоді, коли ще бензонасос не закінчив "жужати". Треба буде уважніше до цього віднестись.
Впринципі, ще варіанти можуть бути? :oops:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2013 13:37 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Minato написав:
Спочатку дійсно, подумав ще й на акумулятор, але потім чогось відкинув цю думку.

Вольтметром заміряй, якщо менше ніж приблизно 12,3 В (або менше), то однозначно варто дозарядити, на маленький ампераж і нехай заряджається до 15-16 В (імхо)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2013 12:59 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Був сьогодні на СТО АІСа. Перевіряли на наявність помилок системи абс - все чисто, ніяких проблем не виявлено :-)
Суть проблеми в мене яка? - коли спрацьовує абс, то моргає індикатор на ПП, так як цього не повинно бути - я звернувся на СТО. Але так як сам індикатор, при ввімкненні запалювання, самодіагностується, і більше у мене не мигає, окрім як під час спрацювання абс, то відповідно ніяких помилок не записувалось. Поговорив з хлопцями, сказали, що можливо контакт, або з сніг/намерзання на одному з датчиків.
Враховуючи те, що я ще не мив автомобіль від покупки, а це майже місяць часу. То надіюсь, що так і є.
Натомість, помилки ніякої нема, і перш ніж щось міняти, треба щоб воно полетіло - умовно так мені сказали на станції.

Ну що ж, поки їжджу.
Може хтось скаже, який термін гарантії на abs та її вузли? бо в серв. книжці я особливо нічого не знайшов.

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2013 13:15 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Перевіряли на наявність помилок системи абс - все чисто, ніяких проблем не виявлено

Их там и не было. Все у тебя работает в штатном режиме.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-січня-2013 13:20 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Цитата:
Их там и не было. Все у тебя работает в штатном режиме.

ну значить я не буду шукати меду на одне місце. І просто насолоджуватимусь від експлуатації автомобіля :D

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-січня-2013 11:48 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Такс.. Хлопці, коли їду на 2+ передачах, чую якийсь гул, в районі колеса лівого переднього (хоча я не впевнений чи звідтіля).
Що це таке може бути? гул чути як на холодну так і на гарячу, починаючи з другої передачі; коли вижимаю щеплення - нічого не міняється. Гул правда з"являється при підвищених оборотах. Мається на увазі, коли підходить момент для переключення передачі вверх.
Як думаєте, з цим поїздити, до ТО-0 можна до квітня?

п.с. блін, на роботі маю механіків. Посадив двох на перед - проїхались - ніякого гулу. Дива. Не знаю :lol:

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-січня-2013 12:08 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Поменьше прислушивайтесь к автомобилю, будьте проще и музыку погромче :lol:

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2013 18:44 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
у мене чутно хрускіт з під керма. Так, саме 3-5 хрустиків, коли їду і повертаю кермо вліво (поворот 90 градусів, деколи менше), то чути з під руля. Я не знаю що це може бути. Звук лише при повороті вліво і лише під час руху. Вправо все ок.
Коли машина стоїть і вивертаю руль - також все окей.
Не підкажете що це може бути?
При цьому всьому, гідропідсилювач працює нормально, вертається в своє положення, ніяких додаткових зусиль - не роблю.

Добавлено спустя 18 минут 28 секунд:
Та підкажіть вже щось. Це повідомлення вже кілька днів висить у темі профілюючій :(

_________________
;)


Востаннє редагувалось Minato в 09-лютого-2013 18:45, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2013 20:27 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Minato написав:
у мене чутно хрускіт з під керма. Так, саме 3-5 хрустиків, коли їду і повертаю кермо вліво (поворот 90 градусів, деколи менше), то чути з під руля. Я не знаю що це може бути. Звук лише при повороті вліво і лише під час руху. Вправо все ок.
Коли машина стоїть і вивертаю руль - також все окей.
Не підкажете що це може бути?
При цьому всьому, гідропідсилювач працює нормально, вертається в своє положення, ніяких додаткових зусиль - не роблю.

Добавлено спустя 18 минут 28 секунд:
Та підкажіть вже щось. Це повідомлення вже кілька днів висить у темі профілюючій :(


тебе б в музичну школу з таким слухом :lol:
ось схожа ситуація була
viewtopic.php?p=165755#p165755
а ось ще почитай
search.php?keywords=%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D1%82+%D1%80%D1%83%D0%BB%D1%8F&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=%D0%9F%D0%BE%D1%88%D1%83%D0%BA

як погода вгомониться вимий нормально машину на мийці, гарно напором арки, пружини передні і т.д., можливо дійсно понамерзало, або щось таке :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-лютого-2013 20:58 
Трохи за кермом
Аватар користувача

Вік: 54
Повідомлення: 94
Звідки: Золотоноша
Цитата:
як погода вгомониться вимий нормально машину на мийці, гарно напором арки, пружини передні і т.д., можливо дійсно понамерзало, або щось таке


У мене теж бувають різні шуми (правда не хрусти) а тріскотіння особливо коли по грязі або по соляних дорогах а потім мороз, у мене все лічилось керхером.

_________________
Зображення


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2013 11:31 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 528
Звідки: Тернопіль
Був сьогодні на СТО АІСа. Перевіряли на наявність помилок системи абс - все чисто, ніяких проблем не виявлено :-)
Суть проблеми в мене яка? - коли спрацьовує абс, то моргає індикатор на ПП, так як цього не повинно бути - я звернувся на СТО. Але так як сам індикатор, при ввімкненні запалювання, самодіагностується, і більше у мене не мигає, окрім як під час спрацювання абс, то відповідно ніяких помилок не записувалось. Поговорив з хлопцями, сказали, що можливо контакт, або з сніг/намерзання на одному з датчиків.
Враховуючи те, що я ще не мив автомобіль від покупки, а це майже місяць часу. То надіюсь, що так і є.
Натомість, помилки ніякої нема, і перш ніж щось міняти, треба щоб воно полетіло - умовно так мені сказали на станції.

Ну що ж, поки їжджу.
Може хтось скаже, який термін гарантії на abs та її вузли? бо в серв. книжці я особливо нічого не знайшов.


Думаю, напишу як вирішилась проблема. Банально, не було маси - фактично дотягнули масу і всьо гуд :-)

_________________
;)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія