вверх

Сьогодні: 20-квітня-2024 00:42

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 145 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 13-серпня-2008 14:42 
Біля керма

Повідомлення: 53
Звідки: Киев
Цитата:
Моя машина розбита в какашку.
Моя дитина лишилася живою просто дивом: саме в той момент він був у автокріслі і пристібнутий, а це буває вкрай рідко. Тому дитина обійшлася вавкою на голові, підозрою на струс мозку. Але - жива.

Коли теоретично уявляєш нашу "справедливу" суддівську систему, нашу об*єктивність ментів і т.д., то це не так крає серце, як коли стикаєшся з цим особисто. Коли ж стикаєшся особисто, то наступає відчай, заціпеніння. Від розуміння, які насправді ми всі беззахисні. Абсолютно. Беззахисні ми і наші діти. Навіть якщо на кону життя.

Вчора о 21 я їхала у крайньому лівому ряду по вулиці Братиславській. Ззаду підпер лексус, який засліпив мене фарами дальнього світла - хто не знає, саме так у нас "просять" пропустити. Праві ряди були забитими через жвавий потік. Тому ні я не могла перебудуватися, ні він об*їхати по правому ряду. Але ж йому, бачте, треба! Він спішить! Я була засліплена і блимнула протитуманним ліхтарем, аби він відсунувся і не сліпив. Тоді ж подивилася на спідометр - 65 км на годину. Лексус проігнорував, продовжував сліпити. Я поправила дзеркало заднього виду, щоб фари не били в очі. Тоді водій лексуса зірвався і поїхав у об*їзд по зустрічній, через подвійну суцільну.
Повертаючись назад у мій ряд, лексус мене "підрізав" (я зафафакала), а потім раптово дав по гальмах. Смуга перед нами була порожня. Тут три версії: або це класичний розвод на дорозі, або чувак хотів мене "полякати", але не розрахував і загальмував надто близько від мене, або хотів вийти і дати в морду за "наглість" - не пропустила, обфафакала. Як би там не було, я не встигла загальмувати і впилялася в нього. Не встигла загальмувати до зупинки просто фізично - відстань була мінімальна. Оскільки я таки почала гальмувати, наша машина просіла і пірнула під його бампер. Результат - наша машина розбита в пух і прах, а у нього лише подряпина на бампері.
Одразу ж зупинилися свідки - водій з зустрічки і водій, який виїздив із заправки. Обоє лишилися дати показання, в яких сказали все, як було - тобто те саме, що кажу я. Ще коли свідки тільки підійшли, і при нас обох почали казати, що бачили, водій лексуса з ментовськими номерами АА2308МІ Сідорко (чи Сидорко) Олександр Євгенович сказав: "Я сейчас тоже своим свидетелям позвоню и они все что нужно скажут". Він вийшов з машини один, в машині нікого не було. Поки їхали ДАЇ, приїхала крута хонда, з неї вийшов лівий чувак. Коли приїхали ДАЇ, я написала все, як було. Те саме зробили свідки-водії. Але чоловік з хонди назвався попутником Сідорко і теж дав показання як свідок. Було складено два протоколи. У моєму було написано, що я не вибрала безпечну швидкість, не зорієнтувалася в дорожній обстановці, не вибрала безпечну дистанцію. Я ще раз написала, що було і що я не згодна з такою постановкою питання у протоколі.
Суд призначили на наступний день на 10 ранку. Оскільки ми не знайшли за ніч адвоката, то приїхали туди і написала клопотання про перенесення справи. Суддя переніс на завтра на 10.30. Одразу за нами прийшов Сідорко і ми сказали, що хочемо бути у нього на слуханні як свідки. Ще у нього на слуханні сидів Сергій від газети "24" і записував все на диктофон. І тут виявляється, що у Сідорко в протоколі немає ЖОДНОГО СЛОВА про дальнє світло, про обгін через подвійну суцільну, про виїзд на зустрічку, про підрізку. У його протоколі свідчення очевидців не врахували ВЗАГАЛІ, взявши за основу свідчення водія лексуса і "пасажира" з лівої хонди. Згідно з тим протоколом, він їхав у крайній лівій смузі, я їхала за ним. Враз перед ним виникла перешкода, він різко загальмував і я в нього впилялася. Наші свідчення на справі не були взяті до уваги, йому віддали права і визнали невинним. Свідчення очевидців суддя не переглядав, спирався тільки на протокол, де ні слова правди не було сказано. Гальмівного шляху на дорозі ні у нього, ні у нас немає, оскільки машини з АБС.
Після засідання у кабінеті лишився журналіст і спитав "чисто по-человечески", чи розуміє суддя, що відбулося насправді. Суддя сказав, що розуміє. Тоді журналіст спитав, чи це був дзвінок зверху? Суддя пересмикнув плечима.
Мій суд буде завтра. За логікою, мене визнають винною. Шансів дуже мало. Водій лексуса не має каско і виставляє рахунок. З якихось причин НІХТО не зафіксував те, що у нього лише подряпаний бампер. Скільки він нам виставить? Чи вистачить 25 тисяч автоцивілки? Навряд.
Сьогодні я пішла до головного управління ДАЇ і написала скаргу на патрулів, які склали протокол, який суперечить свідченням очевидців і щодо залучення підставних свідків.

Я маю три варіанти розвитку подій. 1. максимально затягувати справу і десь шукати [censored] ще ширший. 2. спробувати піти шляхом справедливості, притягнувши завтра свідків на суд і адвоката. 3. змиритися з усім.

У будь-якому разі, моя родина піддавалася смертельній небезпеці. Якби не дай Бог щось сталося, Сідорко не поніс би відповідальності. Мало того, кримінально відповідальнсть понесла б я. Справедливості немає взагалі. Всі слова перекручуються. Суддя приймає до розгляду відверті фантазії.
Що я хочу робити після.
1. просити всіх знайомих журналістів розміщувати у своїх газетах, блогах і т.д. інформацію про цю історію. Не лише про цю! Це лише ілюстрація того, які ми всі беззахисні перед...гм... законом.
2. для цього я створю інформпривід: акцію протесту "Дитина в авто". Адже водій лексуса прекрасно бачив наліпку дитина в авто! І прекрасно бачив автокрісло - дальнє світло пробило весь наш салон. Між тим, це його не зупинило. Скажіть, а як багато наших співвітчизників возять дітей в автокріслі і пристібнутими? Що сталося б з дитиною, яка б сиділа на руках?
3. після цього оголошую голодування. Так, шкода молока, яке пропаде. Але це робиться для все того ж інформприводу, бо інакше наша преса не напише. Їм треба роздавлені школярі, відпочиваючі на пляжі. Хоча насправді це одне й те саме - як одна шишка прикраває іншу шишку під акомпонемент дрібних сошок. Тобто якщо ти мент на лексусі, то тобі на все накласти.


Я дуже прошу людей підтримати майбутню акцію. Ми підтримаємо не мене у цій справі (свої втрати я понесу у будь-якому разі: заберуть права, попала на гроші), ми виступимо проти оцього прикриванства, продажності судей, несправедливості ДАЇшників.
Власне, це все. Якщо хтось може щось сказати по темі щодо завтрішнього суду - будь ласка, відписуйтеся мені на мобільний 80669134477, бо я буду з дитиною у баби - звідти ближче до суду.


http://gohatto-n.livejournal.com/234524.html

_________________
[url=http://lines.chinamobil.ru][img]http://lines.chinamobil.ru/g/a_1_t%D0%9C%D0%BE%D0%B5%D0%B9%20%D0%9B%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B5_7_11_27.gif[/img][/url]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2008 15:39 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17810
Звідки: Neverwhere
Нда.... веселенькое дело. Не удивлюсь если свидетели со стороны девушки начнут отказываться от своих показаний....

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2008 16:00 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 947
Звідки: Киев, канев
-= INFerNO =-
И к гадалке не ходи

_________________
Борт журнал
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-серпня-2008 17:59 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
За что боролись, на то и напоролись. Я побывал в почти подобной ситуации, правда не дорожной. После 6 (шести)!!! несостоявшихся из-за неявки ответчика судебных заседаний прошлось восстанавливать справедливость "по понятиям". Помогло.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2008 09:23 
Біля керма

Повідомлення: 53
Звідки: Киев
Цитата:
Як я програвала суд
gohatto_n:

8/13/08 04:36 pm
Сьогодні о 10.30 відбулося засідання Деснянського суду, суддя Головачов Ярослав В*ячеславович. Адвокат, який прийшов зі мною, заявив наступні клопотання:
1. викликати як свідків службових осіб, які оформляли наслідки ДТП;
2. Призупинити провадження у справі до закінчення розгляду моєї скарги на дії працівників ДАЇ;
3. Оголосити перерву у справі для ознайомлення з матеріалами справи для підготовки та подання заперечення на позовн вимоги.
Але всі ці копотання були відхилені. Попри те, що на засідання суду приїхав один зі свідків ДТП - той, котрий їхав по зустрічній смузі і який сам мало не зіткнувся з водієм лексусу, а також був присутній у якості свідка мій чоловік, суддя Головачов не вважав за потрібне їх вислухати.
Тому мене було визнано винною і позбавлено водійських прав терміном на 3 місяці.
Попередньо ремонт лексуса тягне 8 тисяч доларів, автоцивілка покриває 5. Але остаточне рішення буде в п*ятницю, коли відбудеться експертиза.
Щодо нашої машини: експертизи ще не було, за словами страховиків можливий навіть тотал.
Прізвище одного з даішників - Швець М.М., номери даішної машини 2138

Цікаво, що було складено два протоколи. Тобто я не могла заздалегідь бачити його протокол і заперечити те, що там написано. З іншого боку, мене судили саме за порушення правил ДР, і їх цікавив саме момент зіткнення. Отже, суддя напирав на те, що на момент зіткнення я була ззаду - а отже, за замовченням, винна. Так само, його не цікавило, чи могла я дотриматися безпечної дистанції. Тобто він повертає справу так: в момент зіткнення ви були позаду? позаду. дистанція була недостатня для зупинки? недостатня. Значить, ви винні.

Після суду у свідка з зустрічної, видно, накипіло. І він, разом із журналістом, побігли до судді обурюватися. Свідок в черговий раз показував що і як було, розповідав, звертався до схеми. Потім мене дуже потішило, коли у процесі тої перепалки хтось із них вигукнув: "А якби у машині хтось загинув? А якби загинула дитина?" На що кілька разів суддя відповів: "Тоді б вона сіла в тюрму".

Наразі планую подавати позов на даішників за зловживання службовим становищем. Побачимо, що дасть моя скарга до департаменту даі.

http://gohatto-n.livejournal.com/235010.html

_________________
[url=http://lines.chinamobil.ru][img]http://lines.chinamobil.ru/g/a_1_t%D0%9C%D0%BE%D0%B5%D0%B9%20%D0%9B%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B5_7_11_27.gif[/img][/url]


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-серпня-2008 10:50 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 796
Звідки: Киев
Меня всегда бесит, когда какой-то Лексус или Инфинити летят сзади и вовсю моргают дальним. Ладно пропущу, когда есть куда. А когда некуда.... А они все моргают и моргают. Так и хочется иной раз остановится, взять монтировку да как со всей дури заехать по башке :x .
Сочуствую девушке.

_________________
БЖ


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2008 09:29 
Ас

Повідомлення: 422
Звідки: Житомир
Пи$№%ц, за задний бампер 8 штук баксов? Чуть домазать и новая Джили.
К сожалению, каждый из нас может оказаться на месте девушки, но я стараюсь пользоваться правилом трёх Д. Надо было не сигналить, ну подрезал и подрезал, пусть себе едет, найдется и на него х@й толще, а на закон надеяться нет смысла, я уже проходил это.
Однажды вечером ехал я на мопеде, на перекрёстке мне зелёный, а справа выезжает (на красный) какой-то грузовик. Ехал я быстро (50-55 км/ч, для мопеда это слишком большая скорость, учитывая, что тормозит он очень херово), вижу, что грузовик уже выехал на мою полосу, я по тормозам, но оттормозится не успеваю. К счастью грузовик остановился, а вот я остановился только перед кабиной грузовика, перекрыв ему дорогу, у меня аж тормоза заклинило. Как только тормоза расклинило, я поехал дальше, на следующем перекрёстке грузовик меня обогнал, и начал тормозить, передо мной. Грузовик остановился, и я остановился. Ему было не понять, что я не специально перед ним тогда стал, просто моя жизнь была на волоске... Ну ничего, постояли мы так несколько секунд, я ему даже не сигналил, сигналили ему проезжающие мимо машины, и мы поехали дальше. Мне всё равно, а водителю грузовика легче :) А если бы я начал на дороге показывать свои обидки? Неизвестно чем бы это закончилось.
Поэтому, даже если меня подрезали, я никогда не делаю то же самое подрезавшему, мало ли какая у него была причина..., а вдруг он действительно дурак...

_________________
Geely CK Impress, Спелая Вишня, с 13 сентября 2007 года


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2008 11:12 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Повідомлення: 169
Звідки: Киев
мне всегда было непонятно "глумление над слбыми"...
почему они сами себя так не подрезают? ну подрезал бы какой то ягуар или мазератти..
я все эти гудки, моргания сзади посылаю просто побоку (если нет возможности перестроится). Если человек НОРМАЛЬНО просит, мне ж не жалко..
ну моргни лёгенько.. пропущу, чего ж человека задерживать..
ну а если нет возможности.. то даже не знаю.. смысл тут моргать..

искрене сочувствую пострадавшей.
к сожалению наиболее действенный ваприант, искать болт поболе:(
ну и огласки побольше..

ещё повезло что свидетель от слов своих не отказывается..

_________________
Человек решается на крутые перемены в своей жизни, когда боль превышает страх неизвестности.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-серпня-2008 12:24 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2844
Звідки: Троещина
м-да, иногда очень жалею что нет у меня в машине биты, так хочется поднять пару раз с ног некоторых индивидуумов, только вот что я вам скажу, лексусы меня режут не чаже чем все остальные

_________________
Зображення
Galant|Ностальгия


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2008 14:16 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 561
Звідки: Днепропетровск
доказать свою правоту в данной ситуации невозможно без предоставления видео записи случившегося причом только на пленочном носителе, по ПДД Лексусятина - да создало аварийную ситуацию, но доказать это невозможно приведи ты хоть 100 свидетелей, их количество роли неиграет тк с другой стороны всегда найдетса парочка которая скажет обратное, де юре виновата она тк не соблюла безопасной дистанции, въедь она ему в бок виноват - он, в опу - она! все баста :(

зы едя с зади дорогой автивки увеличте дистанцию, тормаза у них хорошие, а тормозить плавно дабы сзади едущие успели среагировать не все умеют или хотят.
у меня была ситуация проще, я успел затормозить, а вот девятка с лысой резино позади меня неуспела :( в чом виноват водила девятины? в том шо [censored] на лексусе захотелось припоркаватся прямо здесь! и прямо сейча! чувак оплачивал мне задний бампер и фару :(

_________________
Зображення
Зображення
http://220volt.net.ua


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2008 21:05 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Кто бы что не говорил. а пока у власти будут Пчеловоды, Прошмандовки из Днепропетровска и журналисты из Луцка и прочие им подобные, рассчитывать народу не на что. Для народа будет только Майдан. Так дураков и учат, жаль, что бестолку. Не ту страну назвали Гондурасом.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2008 22:07 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
aleks6114 написав:
Кто бы что не говорил. а пока у власти будут Пчеловоды, Прошмандовки из Днепропетровска и журналисты из Луцка и прочие им подобные, рассчитывать народу не на что. Для народа будет только Майдан. Так дураков и учат, жаль, что бестолку. Не ту страну назвали Гондурасом.


Гопник канешна по-круче будет? Майдан только трогать не надо.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2008 22:29 
Місцевий
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 2844
Звідки: Троещина
aleks6114 написав:
Кто бы что не говорил. а пока у власти будут Пчеловоды, Прошмандовки из Днепропетровска и журналисты из Луцка и прочие им подобные, рассчитывать народу не на что. Для народа будет только Майдан. Так дураков и учат, жаль, что бестолку. Не ту страну назвали Гондурасом.

интерестно че дал народу майдан... не этих ли пчеловодов и прочих ?..

_________________
Зображення
Galant|Ностальгия


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-серпня-2008 23:30 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Игорь написав:
Гопник канешна по-круче будет? Майдан только трогать не надо.

Не знаю круче Гопник или не круче, то что НЕ лучше, так это точно. Все они из одной бочки.
Sfairat написав:
интерестно че дал народу майдан... не этих ли пчеловодов и прочих ?..

А то, что майдан дал пчеловодов и прочих, говорит только об уровне майдана.
И вообще, кончаем политику. Давайте лучше о бабах ( Джильках)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 00:14 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Если оно быдло - то оно, что в таврии, что в лексусе быдло... один [censored]... :x

Вот, давиче выхожу с работы с центрального входа... у нас оффис на перекрестке с Ареной сити в сторону ул. Шота Руставели, сразу возле Бессарабского рынка в сторону пл.Льва Толстого... центр короче... так напротив магазина поршей оно едет в Субару этом большом, на ходу открывает стекло и выбрасывает стеклянную бутылку от пива Оболонь свелое, которая развивается в дребезги... тупо гребаная быдлота!!! обидно шо ппц... :cry: :cry: :cry:

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 09:28 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
aleks6114 написав:
А то, что майдан дал пчеловодов и прочих, говорит только об уровне майдана.
И вообще, кончаем политику. Давайте лучше о бабах ( Джильках)


А что удивительного? В истории куча примеров, когда настроения масс использовали для достижения определеных целей, которые не совпадали с целями народа.
Лично мне Майдан показал, что есть еще в нашем народе желание свободы, дух вольницы (если угодно) и мы не просто электорат (это культурно), а мы народ не до конца задавленый СТРАХОМ.
Этого мало? Хотя это на уровне сознания, а оно у каждого все-же разное.
Да, Майдан дал Ющенко, на тот момент это была одна из задач. И если бы не Майдан, то на 90% Украина бы стала марионеткой РоSSии. А это бы имело тяжелые последствия и для меня тоже (не хотелось бы перебираться куда-нибудь на правый берег или еще дальше).

Только про янки начинать не надо. Они нагло со своим уставом ко мне не лезут и на Тузле тоже не они были.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 09:50 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Призываю одноклубников не спорить про политику на страницах этого форума. Как показывает практика и здравый смысл - лучше даже не начинать. Это настолько скользкая и горячая тема, что можно легко поссориться из-за того "какой сорт дерьма лучше" (с)

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:01 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Boloto написав:
Призываю одноклубников не спорить про политику на страницах этого форума. Как показывает практика и здравый смысл - лучше даже не начинать. Это настолько скользкая и горячая тема, что можно легко поссориться из-за того "какой сорт дерьма лучше" (с)


Оно то конечно так проще. Только ладно если бы это было где-то там, а ведь уже под боком. Игорь, ты ведь роssийские форумы читаешь? Как тебе настроение? А ведь процентов 80 поддерживают аннексию Крыма. Политика давно уже острый вопрос, а тем более очередной виток. Просто в каком русле будет идти дисскурсия.
Ну да вам видней.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:04 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 947
Звідки: Киев, канев
Boloto
Пральна! Нефиг тут про политику! Давайте о бабах!
Стою я тут недавно на стоянке возле Ашана (супермаркет). Уже завелся, вкл заднюю, держу на сцеплении. Моя девушка выскочила выбросить мусор в урну (вот такие мы культурные). Перед мной офигенный здаровый членовоз а-ля ни разу не Ланд Крузер 200. Черный тонированный и начинает здавать назад, прямо к моему передку. Пол метра - ну думаю ща остановиться - нифига! :? 20 см - сичас тормознет - нифига! :shock: Я сигналю - нифига! :shock: Вообщем бросаю сцепление и резко назад. Крузер останавливается в жопой как раз там где мой передок. Я выскакиваю с машины (уууу ща будут разборки), а из джипа юное бландинистое создание, в одной руке сигарета, во второй сумочка, в третей ключи от машины, в четвертой очки и плечом прижимает мобильный! :evil: Вобщем, я ей "Девушка, миленькая куда же Вы сдаете, Вы же мне чуть машину не помяли!" Ответ меня просто убил: "Че пристал козел, отремонтировал бы свою колымагу и еще и мою в придачу" и спокойно потулила в супермаркет. Нет слов, занавес!

_________________
Борт журнал
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:09 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Viper13 написав:
[b], я ей "Девушка, миленькая куда же Вы сдаете, Вы же мне чуть машину не помяли!" Ответ меня просто убил: "Че пристал козел, отремонтировал бы свою колымагу и еще и мою в придачу" и спокойно потулила в супермаркет. Нет слов, занавес!


Просто очередное быдловское отродье. Недостаток воспитания, а шо с таким делать - не знаю. Не уподоблятся же таким. Может просто держаться подальше?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:15 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
нада было поцарапать и уехать... там камер всеравно на стоянках нет... никто не докажет... да и номер та блондинка не запомнит... или под колесом что-то аккуратно забыть... ваш шо учить нада??? :lol: :lol: :lol:
ЯВНО НЕ НА ЧОКОЛОВКЕ ВЫРОСЛИ!!! :)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:17 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 947
Звідки: Киев, канев
Да дело в том, если бы что то произошло и дело дошло до суда, так у этого "Милого создания" нашелся бы "папик" который бы быстро все порешал и с ГАИ и с судьей и со свидетелями. И реально я свою и ее бы восстанавливал!

_________________
Борт журнал
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:19 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 947
Звідки: Киев, канев
ALS
Да была у меня мысль фонари ей побить, и битка как раз была, только моя девушка меня отговорила, за что ей огромное спасибо!

_________________
Борт журнал
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:46 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 614
Звідки: Киев Чоколовка
ALS написав:
нада было поцарапать и уехать... там камер всеравно на стоянках нет... никто не докажет... да и номер та блондинка не запомнит... или под колесом что-то аккуратно забыть... ваш шо учить нада??? :lol: :lol: :lol:
ЯВНО НЕ НА ЧОКОЛОВКЕ ВЫРОСЛИ!!! :)


Чета я про Чоколовку ничего не понял?!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-серпня-2008 11:51 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
ALS нет, нельзя ни в коем случае так делать. Тихонько мстя машине автоматически становишься на один уровень с быдлом, да и перед судом однозначно будешь виноват. Тут вариантов два: либо все таки корове сказать что она корова (но нужно быть готовым ответить за свои слова не только перед ней), либо спокойно уехать осозновая свое моральное превосходство перед быдлом.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 145 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія