вверх

Сьогодні: 20-квітня-2024 13:54

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 08:36 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
1. до силових структур відношення ніякого не маю.
2. захищаю,тому що об'єктивно це нова реальна поліцейська структура,а не ребрендінг старої мєнтовки (гаї)і поки немає приводу казати про повернення до всьосталоякбулоінавітьгірше. МАю надію,що і не буде. Навпаки, вже є непогані результати. І тут ще треба розуміти,що вони тільки на початку становлення,вони тільки після теорії вийшли на вулиці, тому рівень професійності буде рости. І до речі відсів (хтось завзятку,хтось не справився,чи ще щось) з лав поліції теж нормальне явище. Так, саме мова про ЧАС,бо на раз-два нічого не буває,а тим більше вибудовування такої великої і складної системи.
3. ГАЇ ніхто не розганяв,а йде поступове заміщення структур. В самому Миколаєві таке заміщення вже відбулося (я про ппс і даі, бо не знаю як там з атестацією інших,взагалі з атестацією все буде складніше і довше),а в області ще роблять, або роблять вигляд,що роблять, старі структури.
4. Мабуть що і досить. Все одно для декого нова поліція залишиться "кіндер поліцією",хоч ти яловим отелися, бо справа тут не в самій поліції,а в дещо іншому,як мені здається.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 10:03 
Тисячник

Повідомлення: 1237
Звідки: Уже не знаю
Забанений: Безстроково
Игорь
Ваша позиция мне ясна и понятна и больше пояснять что либо не вижу смысла. Мне не переубедить Вас, а вам меня. Меня переубедят только положительные сдвиги в работе киндер полиции, ну хотя бы на уровне бывшего ГАИ.
А все эти становления - это извините уже проходили "до основания разрушим, а затем мы наш мы новый мир построим...". Тут время покажет, но извините на одно поколение как то слишком будет - разруха 90-х и теперешняя.
Удачи вам и всего хорошего.

Добавлено спустя 5 минут 53 секунды:
3. ГАЇ ніхто не розганяв

Блин ну почему чем дальше человек от места событий, тем больше он в курсе что происходит :-)
Могу порекомендовать изучить историю разгона нашего ГАИ после случая взымания мзды с большегрузного дальнобоя на Коблевском посту и когда ввели "НОВУ Полицию". Могу если интересует рассказать как это было еще и на месте.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 10:27 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Я не говорю что киндер полиция плохая
ви коли цю фразу писали не відчули когнітивного дисонансу?

PS: особисто я дуже радий, що на заміну "досвіченим, підкованим" інспекторам прийшли недосвічені із відсутнім досвідом співробітники.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 11:21 
Тисячник

Повідомлення: 1237
Звідки: Уже не знаю
Забанений: Безстроково
Boloto
Нет не видчував.
Уважаемый вы наверное сами чувствуете неописуемое чувство превосходства своего разума и повышение самооценки используя не обиходные слова для оскорбления по принципу вставки своего типа мнения.
Лично вам желаю не разочаровываться в ваших ожиданиях и мечтах о светлом будущем и не дай вам бог столкнуться с этими проХфесионалами в процессе их становления (учебы) на людях.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 11:39 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
но извините на одно поколение как то слишком будет - разруха 90-х и теперешняя.

Все ж прокоментую.
А все чому,хто винен? Відповідь в дзеркалі. Все просто.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 13:39 
Тисячник

Повідомлення: 1237
Звідки: Уже не знаю
Забанений: Безстроково
Игорь
Раз у вас все просто и во всем виновато зеркало, рад очень рад.
Три раза выдохнул дабы не нарушать правила форума, если за последнее время у вас все только улучшается - искренне рад.
У меня понятия Родина и государство - два совершенно разных. И если вы не видите очевидных вещей, продолжайте дальше тешить себя иллюзиями.
На сим извините но больше вступать в дискуссии не буду, можете не стараться обгадить, обозвать и пр.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2016 16:47 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Поліпшення? Навпаки - стало гірше,ну в матеріальному плані принаймні. Але я стараюся дивитися далі свого носа і робити певні висновки.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-квітня-2016 11:42 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
А у нас все хорошо. Есть, конечно, рагули, но они в основном "с дамбаса" и им надо помогать. Вот ждем скорейшего выхода на дороги "киндер полиции", которая им поможет.

Странно, по моим наблюдениям пешеходов на зебре пропускают только номера АН, а вот АР несутся без намека остановку. О полосности мне кажется в автошколах Запорожья вообще не рассказывают, т.к. о ней практически никто не знает. И этот список можно продолжать. Водители маршруток вообще "джентельмены"! Таких я вообще нигде не видел.

Добавлено спустя 9 минут 43 секунды:
Boloto Спасибо, посмеялся! А где второе предупреждение за пост на который я ответил?
P.S. я прожил 1,5 года в Запорожье и знаю о чем говорю.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Рейтинг повідомлення: 0 (відгуків: 6)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-квітня-2016 12:05 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Друзі, давайте підвяжемо із обговренням де найбільші рагулі. Ви як малі діти.
Пропоную пальму першості віддати Черкасам (СА).
Ми будемо цю пальму гордо нести і поливати ;)

Так, я буває порушую швидкісний режим, буває порушую розмітку і буває порушую правила стоянки. При цьому я розумію, що якщо мене за це оштрафують - я спокійно без психів заплачу штраф.

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-квітня-2016 09:35 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
Странно, по моим наблюдениям пешеходов на зебре пропускают только номера АН, а вот АР несутся без намека остановку.
не знаю- не знаю... меня везде пропускают на зёбре :oops: :x :D


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-квітня-2016 11:44 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Boloto Спасибо, посмеялся! А где второе предупреждение за пост на который я ответил?
P.S. я прожил 1,5 года в Запорожье и знаю о чем говорю.
Мне повесили. Вы пешеходов пропускаете, а меня предупреждают


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 30-серпня-2016 12:25 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
В маскалии правда, но думаю у нас такие же приколы могут случатся...

http://www.inline.ru/sobytie.asp?NewsID=419729

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-вересня-2016 20:45 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 73
Повідомлення: 1802
Звідки: Ивано-франковск
Вроде бы с сегодняшнего дня возвращаются "письма счастья", камер ,правда, маловато,но скоро понаставят :av:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-вересня-2016 15:50 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Вроде бы с сегодняшнего дня возвращаются "письма счастья", камер ,правда, маловато,но скоро понаставят :av:

Я сейчас мало слежу за изменениями в законодательстве, на насколько знаю законы так и не допилили под автоматическую фиксацию. Так же? Суды снова будут завалены обжалованиями: за рулем был не я, а 63 статья конституции дает мне право не показывать пальцем.
Читал что полицаи достали из пыльных коробок Трукамы, но на дорогах пока их не видел. Насколько помню они были все с мертвыми акумами, а так их эксплуатировать нельзя. Плюс работа с рук у нас запрещена. Это тоже будут причины для обжалования постанов.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія