вверх

Сьогодні: 25-квітня-2024 16:27

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 732 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 09:50 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Давай не будем тут ... изображать из себя.
Вот для примера:

той хто хоче робити - шукає як зробити, хто не хоче - шукає відмазки. Так і ти.

Додано спустя 8 минут 26 секунд:
А разница в том, что тебя могут просто так остановить без доказательств, и сразу выписать постанову, а потом тебе прийдется бегать и доказывать что ты не нарушал. А у нормального человека обычно нет доказательств свой невиновности.
Вот например чем ты сможешь доказать что сегодня не превысил скорость или ездил только пристегнутым?

Тіпа а заразне можуть таке зробити!? Ха-ха три рази.
Проти камери ніяких доказів у мене не буде,та і камера це є камера: порушив - отримай. Які питання? Бажання відмазатися? Так не порушуй.
А з паском взагалі нічого не міняється в принципі. Що зараз,що в майбутньому. Якщо вважаєш,що інспектор не правий - їдеш в суд,де згідно зі статтею 71 КАСУ інспектор повинен доказати правомірність штрафу.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 10:35 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Тіпа а заразне можуть таке зробити!? Ха-ха три рази.

Сразу постанову выписать? Нет конечно, сначала протокол.
Проти камери ніяких доказів у мене не буде,та і камера це є камера: порушив - отримай. Які питання?

Почитай внимательно законопроект, то что я выше писал касается не только автоматической фиксации, а любых нарушений ПДД.
А з паском взагалі нічого не міняється в принципі. Що зараз,що в майбутньому. Якщо вважаєш,що інспектор не правий - їдеш в суд,де згідно зі статтею 71 КАСУ інспектор повинен доказати правомірність штрафу.

Снова ошибаешься. Если на тебя выписали постанову, это означает что ты уже признан виновным. И в суд ты можешь пойти только с обжалованием постановы а не протокола. То есть теперь ты должен доказывать что невиновен. То о чем мы и писали, у нас забирают презумпцию невиновности.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 10:53 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Ги. Пошукай відповідь в діючому кодексі що таке протокол і що таке постанова. І що може оскаржуватися в суді.
Найдеш відповідь,тоді будемо балакати далі... якщо ще буде в цьому потреба :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 11:44 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Ги. Пошукай відповідь в діючому кодексі що таке протокол і що таке постанова. І що може оскаржуватися в суді.

Я не говорил что постанову нельзя обжаловать, но..... Обжалование протокола и обжалование постановы, как говорят в Одессе, это две большие разницы.
Постанова про накладення адміністративного стягнення є обов'язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, службовими особами і громадянами (ст. 298 КУАП). Постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає виконанню з моменту її винесення.
Имея постанову на руках вы де-юре нарушитель, а имея протокол вы де-юре подозреваемый в совершении админ нарушении. Почувствуйте разницу.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 13:19 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
:)
Денл, я просив відповіді шукати в КУоАП,а не твої фантазії.
Протоколи не оскаржуються. Оскаржуються тільки постанови.
Денл,ну покури вже нарешті ти КУоАП, а не щось друге,підозрюваний ви наш . :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 14:28 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Игорь, как с тобой тяжело. :-)
1. Составление протокола.
Стаття 276. Місце розгляду справи про адміністративне правопорушення
Справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

2. Подача клопотання.
Стаття 268. Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права...

3. И только после рассмотрения дела составление постановления (если вообще до этого дойдет).
Статья 283. Содержание постановления по делу об административном правонарушении.
Рассмотрев дело об административном правонарушении, орган (должностное лицо) выносит постановление по делу.


Добавлено спустя 10 минут 34 секунды:
Вот нашел в своих доках образец клопотання о переносе рассмотрения дела. То есть при составлении протокола у меня есть возможность его оспорить и не дойти до составления постановы. По новому законопроекту нас этого права лишают, т.к. дают возможность инспектору ГАИ сразу составлять постанову.
Приєднання файлів:
456.png


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 15:42 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Денл,ти плутаєш м'яке і тепле.
У мене ця бамаженція (клопотання) лежить в бардачку з незапам'ятних часів,ще тількино про неї згадали юристи.
Тільки це клопотання дозволяє (в теорії) перенести розгляд справи по суті, а де-факто це проста і дешева спроба затягнути час. І не більше. Бо якщо в гаі є за що зачепиться вони,це тобі не допоможе,тільки час згаєш. А якщо інспектор бажає тебе нажучити,то одного згадування про суд як правило вже достатньо.
І це не означає що ти оскаржуєш протокол! Аж в ніякому разі!
Оскаржується тільки постанова. ВСЕ!
Ти зараз намагаєшся теоретизувати, не маючи реального уявлення. Я навіть припускаю, що якби зрівнювати ситуацію: А - з клопотанням і з В- оскарженням постанови, то в випадку В ти витратиш часу і нервів менше.

В цілому ж так - системі контролю за ПДР (це і поліцейські і камери, причому упор робиться на друге) дають більше прав на дорозі, щоб збільшити ефективність робити поліції на дорозі, результатом якої очікується зниження рівня аварійності.
Хтось тут проти зниження аварійності?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 16:01 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Бо якщо в гаі є за що зачепиться вони,це тобі не допоможе

Вот и замечательно, пусть приводят доказательства. А без составления протокола они этот момент вообще опускают.
Ти зараз намагаєшся теоретизувати, не маючи реального уявлення.

То фактов я не привел, теперь расписал статьи из КУАП, так тоже не устраивает...
цілому ж так - системі контролю за ПДР (це і поліцейські і камери, причому упор робиться на друге) дають більше прав на дорозі

Это твое личное мнение или желание. По закону получается что человеку который вчера брал взятки полным ходом вообще развязывают руки.
щоб збільшити ефективність робити поліції на дорозі, результатом якої очікується зниження рівня аварійності.

Я бы это перефразировал так: Чтоб увеличить сбор нала на дороге, и уменьшить количество проигранных дел в суде.
Я за законность, если есть доказательства вины, пишем протокол, прикладываем их и вперед. Так нет, гаишникам это не нравиться, им нужна абсолютная власть в этом вопросе, им лень доказывать вину, им нужно чтобы их гнилое слово было доказательством вины. Извините меня это не устраивает!

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 18:09 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
То фактов я не привел, теперь расписал статьи из КУАП, так тоже не устраивает...

Я тебе просив привести статтю де вказано, що протокол можна оскаржувати в суді. Саме про це була мова, а ти мені почав про затягування розгляду по суті. Це зовсім різні речі.
По закону получается что человеку который вчера брал взятки полным ходом вообще развязывают руки.

це сугубо твоє фентезі. На чому воно базується - я не знаю, але приклад Києва (не чиїсь фентезі, а реальні факти) кажуть зовсім про інше.

Додано спустя 1 минуту 28 секунд:
уменьшить количество проигранных дел в суде.

Яким чином? Стаття 71 КАСУ не міняється!

Додано спустя 1 час 3 минуты 7 секунд:
Чтоб увеличить сбор нала на дороге

а це, напевно що, щоб ще більше збирати налу, як ти кажеш.
МВС хоче залучити іноземних поліцейських до патрулювання вулиць
http://ukr.lb.ua/news/2015/05/19/305443 ... emnih.html

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-травня-2015 23:38 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Я тебе просив привести статтю де вказано, що протокол можна оскаржувати в суді. Саме про це була мова

Это ты об обжаловании в суде говорил, я в самом начале сказал следующее:
То есть нас лишают возможности оперативно внести свою точку зрения или пояснение в решение дела об админ.нарушении. Остается только клопотання и суд, но на это далеко не все готовы идти.

це сугубо твоє фентезі. На чому воно базується - я не знаю, але приклад Києва (не чиїсь фентезі, а реальні факти) кажуть зовсім про інше.

Фэнтези - это отрицать тотальную коррупцию в МВД Украины, в том числе и в ГАИ, я бы сказал это даже не здорОво. Ради интереса вбей в youtube фразу "гаи берет взятку", только за последний месяц более 300-т роликов. Как по мне то это огромная цифра, если учесть сколько тысяч не зафиксированных взяток приходится на одну зафиксированную.
Посмотрите фантастические ролики:
Тут можно даже посчитать сколько гаишник взял:

Вот в том же Киеве свежаки:



Оказывается даже водкой берут:

и так далее и тому подобное....

МВС хоче залучити іноземних поліцейських до патрулювання вулиць

Бабка надвое сказала. Хотя если и приедут то не 100.000 человек чтобы к каждому дармоеду приставить по наблюдателю. Не вижу смысла.
Я уже устал говорить, что пока не введут жесткое наказание для гаишников за взятки и лживые протоколы - толку от нашего ГАИ не будет.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2015 10:47 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Зачем спорить? Через месяц киевляне увидят и прочувствуют на себе новую службу и уже будет более менее понятно изменилось что-либо или нет.

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2015 12:27 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Через месяц киевляне увидят и прочувствуют на себе новую службу

Не через месяц, а через 10 дней и не только Киевляне, а всея Украина.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2015 13:54 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Цитата:
новую службу

іноді краще жувати. ну дійсно,Колобок,не пости фігні :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-травня-2015 23:12 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
але приклад Києва (не чиїсь фентезі, а реальні факти) кажуть зовсім про інше.

Я вот жду, жду, этих реальных фактов. Или все же реформа МВД - это фентези?
Через месяц киевляне увидят и прочувствуют на себе новую службу и уже будет более менее понятно изменилось что-либо или нет.

А за счет чего должно быть изменение, какие факторы на это повлияют? На данный момент мы видим реальный законопроект, 80% в котором это смена слова милиция на полиция, остальные 20% это развязывание рук сотрудникам ГАИ. Ни одного слова о усилении контроля за взятками или липовыми протоколами. Например почему бы не уволить 2/3 службы внутренней безопасности.
Все остальные составляющие - константы. Одного Ершова заменит другой, т.к. их назначает Аваков, или кто-то верит что месяц назад он не знал кого назнает? Большинство дорожных инспекторов останется на месте, из чего состоят "трудовые" будни этих людей думаю знают все не по наслышке. Именно благодаря этому "трудолюбию" их и оставят на месте, т.к. никто не будет убивать курицу несущую золотые яйца. Я серьезно на данный момент не вижу ни одного фактора способного реально поменять ситуацию в МВД.
кто не знает как работает экипаж ГАИ, может посмотреть тут:
Для меня загадка как запись с регистратора машины ГАИ попала в руки Виталика и Санька, но по ней можно прикинуть ежедневный накос одного патруля. Думаю тут сжат примерно час их "работы".

P.S. При съемках этого ролика ни один кролик не пострадал ни одного протокола не было составлено.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 09:43 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
А за счет чего должно быть изменение, какие факторы на это повлияют?

Зарплата, боязнь потерять место, на которое бешеный конкурс.
На данный момент мы видим реальный законопроект, 80% в котором это смена слова милиция на полиция

Мы сейчас говорим не о миполиции в целом, а исключительно про ДПС, ППС, которые реформируются в первую очередь и выйдут на дороги и улицы Киева в июне.
Большинство дорожных инспекторов останется на месте

Останутся единицы, которые прошли переподготовку по новой программе.

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 10:50 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Кто будет отвечать за соблюдение законов в МВД? Прежние люди? Вчера вон задержали за вымогательство взятки главу антикоррупционного бюро Запорожья.
Зарплата, боязнь потерять место, на которое бешеный конкурс.

А если его по прежнему будет покрывать свое начальство, как раз для сбора дани на дорогах? Тогда ему особо бояться нечего, "отвальные" просто запасет на всякий случай и все.
И кстати какие же у них будут з/п, что он будет бояться ее потерять? Я думаю патруль сейчас годовую з/п за несколько дней отбивает.
Останутся единицы, которые прошли переподготовку по новой программе.

Есть конкретные цифры? Или это все из очередных интервью с обещаниями?

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 11:02 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Вчера вон задержали за вымогательство взятки главу антикоррупционного бюро Запорожья.

Ну тиб хоч поцікавився що воно і до чого.
Текст:
В городе Мелитополь Запорожской области милиционеры задержали за вымогательство взятки одного из местных депутатов и главу антикоррупционного бюро.

"Сотрудники управления государственной службы борьбы с экономической преступностью поймали на взятке депутата городского совета и руководителя местной организации "Антикоррупционный комитет".

Депутат городского совета от Коммунистической партии и главный районный антикоррупционер требовали неправомерную выгоду в размере десять тысяч долларов США от исполняющего обязанности городского головы Мелитополя. В такую ​​сумму они оценили снятие с повестки дня сессии горсовета проекта решения о досрочном прекращении полномочий должностного лица ", - сообщили в Запорожской областной милиции.

Мужчин задержали с поличным, когда они приняли восемь тысяч долларов.

Чи ти може саме із тих,хто навмисне гімна розвозить по інету? Звідки ти взяв виділене слово? Сам придумав, чи гавТБ вже постаралося?

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 11:11 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Звідки ти взяв виділене слово?

В твоем сообщении оно так же называется. Не заметил? ))) Да и если разобраться это меняет суть проблемы? берет взятки антикоррупционное бюро или антироррупционный комитет. Суть в том, что я писал выше: прогнило там все, латку не поставишь.
А по поводу "гімна по інету", то с твоими реальными фактами о реформе ГАИ в Киеве мы уже разобрались.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 11:33 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
Есть конкретные цифры?

Ничтожная доля процента

Цитата:
"Очень интересная цифра: из этих 33 тысяч человек, которые подали заявки, всего лишь 914 сотрудники МВД нынешние и 313 - действующие сотрудники ГАИ", - подчеркнул он.
Подробнее: lb.ua

прогнило там все, латку не поставишь

А латку никто ставить не собирается, будет меняться полностью вся структура и кардинально. Просто, всё и сразу - так не бывает.

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 11:58 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
В твоем сообщении оно так же называется. Не заметил? ))) Да и если разобраться это меняет суть проблемы? берет взятки антикоррупционное бюро или антироррупционный комитет. Суть в том, что я писал выше: прогнило там все, латку не поставишь.

Так, вибачаюся, по-ходу журналюжки вкинули.
І якщо вже розбиратися, а не тупо перепощувати чиїсь вкиди і при цьому ще й додавати свого, то АКБ і якась там громадська організація, невідомо ким заснована, не мають ващє нічого спільного... ну окрім збігу в деяких словах. Ну то ж воно потрібно думати...Вже сама зв'язка комуніст і щетамхтось, повинна була заставити задуматися. Але навіщо,коли ця новина так гармонізує з генеральною лінією всепропальщиків та ще декого.
Цитата:
А по поводу "гімна по інету", то с твоими реальными фактами о реформе ГАИ в Киеве мы уже разобрались.

в тому що ти "розібрався" (і головне як) у мене немає абсолютно ніяких сумнівів.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 12:02 
Конструктор
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 6126
Звідки: Запорожье
А латку никто ставить не собирается, будет меняться полностью вся структура и кардинально.

как же хочется в это верить... :song:

_________________
Зображення
Расходники и аналоги для МК, Редакция 09.10.14
Бортовик!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 12:32 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Понятно, заявления Авакова. Конкретно я ему не верю, но это дело каждого.
Меня жизненный опыт давно научил, что гос.служащим на слово верить нельзя, только документу и то с включением мозгов.
Просто, всё и сразу - так не бывает.

Вот как раз в нашем случае это и нужно делать. Многие заявляют что у нас реформа МВД по образу и подобию Грузии, но там как раз в 2 захода за пол года, выгнали весь состав и приняли новый.

Добавлено спустя 14 минут 7 секунд:
І якщо вже розбиратися, а не тупо перепощувати чиїсь вкиди і при цьому ще й додавати свого

Ну своего я точно не добавлял, а речь похоже действительно идет об общественной организации. Мысль у меня закралась что сумма какая-то маленькая для таких вопросов.

Добавлено спустя 3 минуты 3 секунды:
А по теме: ну поглядим, в июне говорите выйдет новая полиция на службу? Посмотрим из кого она будет состоять, кем будет руководиться и как работать.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 13:11 
Прес-секретар Клубу
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 10961
Звідки: Запорожье
как же хочется в это верить...

А мне как хочется, находясь внутри этот системы! :lol:

в июне говорите выйдет новая полиция на службу? Посмотрим из кого она будет состоять, кем будет руководиться и как работать.

Вот об этом и идет речь уже несколько страниц. Зачем зря сотрясать воздух :lol:

_________________
Выкидные ключи для Geely СК, МК
Клубные футболки


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2015 13:49 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Вот об этом и идет речь уже несколько страниц. Зачем зря сотрясать воздух

Я например перечитал реально существующий законопроект и на свой взгляд описал его минусы. А отстаивать позицию на основании слов чиновников не имеющих подтверждения фактами, это как раз и есть сотрясание воздуха. Это не к тебе персонально, скорее ко всем кто тут последние пару месяцев этим занимался.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2015 09:30 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
Причины, которые позволяют полицейскому остановить автомобиль:

1. Нарушение правил дорожного движения;
2. Нет №ного знака, или он закреплен в неположенном месте. Также полицейский имеет право вас остановить, если ваши №а заляпаны грязью и цифры на них не видны;
3. Если есть признаки того, что ваш автомобиль неисправен;
4. Если есть подозрение, что вы, ваша машина, или пассажиры, имеете отношение к дорожно-транспортному происшествию, или прочим нарушениям закона;
5. Если автомобиль находится в розыске;
6. Если есть необходимость опросить водителя или пассажиров, которые могут быть свидетелем аварии;
7. Если груз на вашем автомобиле закреплен ненадлежащим образом;
8. Если вы установили на автомобиль световые или звуковые сигналы, которые запрещены законом;
9. Полицейский также имеет право остановить автомобиль и попросить водителя о помощи или даче свидетельских показаний.

Все остальные причины остановки автомобиля – незаконны.
http://glavnoe.ua/news/n232806

_________________
Мій БЖ


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 732 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія