вверх

Сьогодні: 27-квітня-2024 04:02

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 02-вересня-2012 18:44 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
blagoffpasha написав:
не стал морочить себе голову-поменял техпаспорт и забыл.сам не бегал по гаи,делал через бегунка.цена вопроса 1500гр
Сомнительная трата денег. Думаю, Ваши деньги больше бы принесли пользы вложи Вы их тут viewtopic.php?f=1&t=8185

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-січня-2013 15:31 

Повідомлення: 9
Звідки: Киев
Сам находился в такой же ситуации. Тоже переживал. Город тот же (Киев), но район другой. И все время было жалко денег на новый ТП и на штраф за то что сразу не пришел в ГАИ менять ТП. В итоге откатался 6 лет, будучи прописанным (зарегистрированным) в другом районе Киева. В декабря 2012 года снимал с учета машину в Киеве на Туполева. Был внутренне готов к штрафу 170 грн. В итоге просто переписали мой новый адрес в какие-то свои бумажки и все. Никаких штрафов и претензий не предъявляли.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 04-січня-2013 22:04 
Біля керма
Аватар користувача

Вік: 66
Повідомлення: 66
Звідки: Днепропетровск
когда-то тоже переехал из одного района города в другой и возник у меня вопрос с техпаспортом. В результате выяснения юридической основы этого выяснил, что смена техпаспорта производится при переезде в другой административно-территориальный регион. А регион считается или область или город (уже точно не помню). Так что езжу до сих пор со старым техпаспортом, и никаких проблем не было.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-січня-2013 13:17 
Красуня Форуму Красуня Форуму
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 2033
Звідки: Киев
А какой сейчас штраф за то, что не поменял техпаспорт при смене прописки? Всего 170 грн?
Получается, что всплывет несостыковка прописок машины и хозяина только при снятии с учета. Если штраф значительно меньше стоимости переоформления машины, то и нет смысла менять техпаспорт.

_________________
Зображення

Бортовой Журнал


Востаннє редагувалось Chilli в 05-січня-2013 13:18, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 05-січня-2013 16:21 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
А какой сейчас штраф за то, что не поменял техпаспорт при смене прописки?

Давай я тебя немножко попугаю.
Текст:
Основания для временного задержания ТС 1. Эксплуатация технически неисправного ТС (см. п.31 ПДД). 2. Эксплуатация незарегистрированного (неперерегистрированного) ТС.
Ст. 121, ч.6 - Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, або з номерним знаком, закріпленим у не встановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів, перевернутим чи неосвітленим, -
тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною шостою цієї статті, -
тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

7. Власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів, які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба, відрядження або інші поважні причини). Експлуатація транспортних засобів, що не зареєстровані (не перереєстровані) у підрозділах Державтоінспекції (крім транспортних засобів, зареєстрованих до набрання чинності цим Порядком) та без номерних знаків, що відповідають державним стандартам, а також ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах або знищені чи підроблені, забороняється.
Перереєстрація транспортних засобів
33. Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або не придатного для користування, зміни їх власників, місця стоянки, місцезнаходження або найменування власників - юридичних осіб, місця проживання або прізвища, імені чи по батькові фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, а також у разі зміни кольору, переобладнання транспортного засобу чи заміни кузова, інших складових частин, що мають ідентифікаційні номери.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-січня-2013 12:34 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
33. Перереєстрація транспортних засобів проводиться у разі отримання свідоцтва про реєстрацію замість утраченого або не придатного для користування, зміни їх власників, місця стоянки, місцезнаходження ...
Місце стоянки та місцезнаходження транспортного засобу?
Что под этим подразумевается? :shock:

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-січня-2013 13:23 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Что под этим подразумевается?

А если все же прочитать со знаками препинания?:- ...місця стоянки, місцезнаходження або найменування власників - юридичних осіб,...

_________________
Зображення


Востаннє редагувалось aleks6114 в 06-січня-2013 13:23, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-січня-2013 13:49 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 897
Звідки: Житомир
А если все же прочитать со знаками препинания
Читал, но не думал, что для них обязательно указывается место стоянки? Ок.

_________________
99% помилок комп'ютера сидить за півметра від монітора


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 07:21 

Повідомлення: 9
Звідки: Киев
Вчера ставил на учет новый МК на Новоконстантиновской, 8-А в Киеве. Пока висела их база поспрашивал мента об обязательности замены ТП при смене прописки. Он ответил, что если прописка осталась киевская, то он считает это пустой тратой денег и времени, хотя по закону да, типа обязательно.
Спрашивал у себя на работе, у знакомых - никого за это не штрафовали. Единственный момент был когда года 2 назад думал ставить газ на предыдущую машину и прикидывал во сколько это обойдется, то мне говорили, что к стоимости обычного оформление газа в моем случае нужно добавить 170 грн. штрафа за несвоевременно внесенную информацию о смене прописки.
Вообщем , как в поговорке - "строгость наших законов смягчается необязательностью их исполнения" :-) .

Добавлено спустя 17 минут 25 секунд:
А какой сейчас штраф за то, что не поменял техпаспорт при смене прописки? Всего 170 грн?
Получается, что всплывет несостыковка прописок машины и хозяина только при снятии с учета. Если штраф значительно меньше стоимости переоформления машины, то и нет смысла менять техпаспорт.

Я бы сказал иначе. По состоянию на сейчас опыт показывает, что за это не штрафуют. Но что будет дальше - кто знает.


Востаннє редагувалось kovaled в 16-січня-2013 12:30, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 09:56 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Спрашивал с себя на работе, у знакомых - никого за это не штрафовали.

Я уже писал, у меня авто было зарегистрировано на жену в 2007-м году, она была прописана на тот момент в другом городе. Через несколько месяцев она прописалась в другом городе. С того момента было пройдено два государственных ТО, и никто слова ни сказал. За весь этот период не было никаких проблем.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 11:57 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 3460
Звідки: Донецк->Киев
denl
аналогично и у меня было )
Только машину мы купили в 2008 и регистрировали не в Доброполье, а в Красноармейске.

После регистрации прошло месяца 3-4 и жена прописалась у меня в Донецке (доця родилась и чтоб ее прописать в Донецке, то и мама должна быть там прописана).

Мало того.
ГОшку я оплачивал по коэффициенту Красноармейска (население до 100000 чел), а не по миллионному Донецку.

При снятии регистрации никто даже слова не сказал.
З.Ы. И вообще я узнал, что машину надо перерегистрировать при смене прописки, только из этой темы ))

_________________
Арфаграфия... эта каг канг-фу. Настаящщие мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gelly CK-1 GT --> Hyundai Accent RB Comfort --> Honda Accord


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 12:38 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
ГОшку я оплачивал по коэффициенту Красноармейска

Во-во :lol: это та причина, по которой я буду до последнего упираться если будут заставлять менять техпаспорт. Я уж наверное на два штрафа сэкономил.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 19:02 
Красуня Форуму Красуня Форуму
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 2033
Звідки: Киев
Понятно. Значит с перерегистрацией можно не торопиться. ГАИшники на дорогах проверить мою прописку в паспорте не могут. С ГОшкой проблем не было, по крайней мере в прошлом году. Вписали адрес Черниговский (как в техпаспорте), ну и тариф тоже черниговский.

_________________
Зображення

Бортовой Журнал


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 19:13 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Значит с перерегистрацией можно не торопиться.

А как ты разобралась со своим штрафом?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-січня-2013 19:22 
Красуня Форуму Красуня Форуму
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 2033
Звідки: Киев
aleks6114, с тем штрафом который был почти год назад? Да все нормально, штраф был оплачен, потом ГАИшники в Чернигове пытались мухлевать, прикидываться что ниче они не знают, никакой копии квитанции не видели. Пришло письмо с исполнительной службы, что надо оплатить сумму в двукратном размере. Отнесли им копию квитанции об оплате. Потом еще раз письмо пришло такое же, пришлось второй раз идти к ним, они прикинулись идиотами и пытались выдурить оригинал квитанции, на что были посланы куда подальше :lol:

_________________
Зображення

Бортовой Журнал


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія