вверх

Сьогодні: 28-квітня-2024 20:23

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 187 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 14:08 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Если отменили пересдачу, для чего они требуют экзаменационную карту? Она только для этого и нужна.

П О С Т А Н О В А
від 20 травня 2009 р. N 511
Текст:
25. Особи, які керують транспортним засобом (якщо це
підтверджено відповідними документами), обмінюють посвідчення
водія без складення іспитів.

26. Особам, які протягом останніх 12 місяців не керували
транспортними засобами, обмін посвідчень водія проводиться після
складення теоретичного і практичного іспитів без обов'язкового
додаткового їх навчання в закладі з підготовки водіїв.

27. Обмін посвідчення водія, не придатного для користування
(зіпсованого, записи в якому не читаються, тощо), проводиться
згідно з пунктами 25 і 26 цього Положення.
28. Обмін посвідчення водія проводиться незалежно від
зареєстрованого місця проживання особи згідно з пунктами 25 і 26
цього Положення за умови подання особою картки водія або довідки з
реєстраційно-екзаменаційного підрозділу про підтвердження факту
видачі посвідчення водія
та довідки про непозбавлення особи права
на керування транспортним засобом, виданої підрозділом
Державтоінспекції за зареєстрованим місцем проживання.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 15:26 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
aleks6114
А пункт 28 той же постановы, гласит: 28. Обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання особи згідно з пунктами 25 і 26 цього Положення за умови подання особою картки водія або довідки з реєстраційно-екзаменаційного підрозділу про підтвердження факту видачі посвідчення водія та довідки про непозбавлення особи права на керування транспортним засобом, виданої підрозділом Державтоінспекції за зареєстрованим місцем проживання. Довідка про непозбавлення права на керування транспортним засобом дійсна протягом одного місяця з дня її видачі.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 16:50 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
не стоит вырывать из теста только то, что удобно:
....або довідки з реєстраційно-екзаменаційного підрозділу про підтвердження факту видачі посвідчення водія....
Но это совершенно не значит, что нужна будет пересдача. До 1980 года существовало понятие о сдаче на права экстерном и при этом никакие экзаменационные карточки на руки не выдавались. И когда менял свои права по причине их ветхости, то вопрос о экзаменационной карточке даже не стоял, поскольку я получал права экстерном и вообще семидесятые годы.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 17:04 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
не стоит вырывать из теста только то, что удобно:

Я ничего не вырывал, я лишь говорю что пересдачу не отменили, она есть в том случае если давно не управлял ТС (для меня загадка как они это будут проверять) или при отсутствии экзаменационной карты.

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 17:51 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
она есть в том случае если давно не управлял ТС (для меня загадка как они это будут проверять)

А вот это в Постановлении как раз и оговорено:
Текст:
До безперервного стажу керування транспортним засобом
включається як робота протягом останнього часу на транспортному
засобі, так і керування власним транспортним засобом з максимально
допустимою перервою не більш як три місяці, якщо це підтверджено
відповідними документами, а саме:
для осіб, що працюють водіями, - витягом з трудової книжки
або довідкою з місця роботи із зазначенням дати наказу про
призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює
водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного
знаку. Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи
засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється
печаткою;
для осіб, які керують власним транспортним засобом, -
реєстраційними документами на такий транспортний засіб;
для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх
власністю, - реєстраційними документами на такий транспортний
засіб та документами, що надають право на керування ним.

А что касается пересдачи, то конкретно сказано: 29. У разі втрати посвідчення водія видається нове з відміткою Дублікат". На період оформлення дубліката посвідчення водія видається тимчасовий талон на право керування транспортним
засобом відповідної категорії на два місяці після складення громадянином теоретичного і практичного іспитів.

И все. Больше нигде пересдача не предусмотрена.

_________________
Зображення


Востаннє редагувалось aleks6114 в 21-лютого-2013 17:52, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 18:08 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на керування ним.

По нынешнему законодательству это одно и тоже. Выходит я могу просто взять тех.паспорт у друга, и сказать что я в данный момент управляю этим авто? Это скорей вопрос к нашим законодателям.
И все. Больше нигде пересдача не предусмотрена.

Ну вы сами писали, что в пункте 26 тоже указана пересдача. :-)

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 18:17 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Ну вы сами писали, что в пункте 26 тоже указана пересдача.

Во первых не я, а Постанова и только для тех кто не управлял, а не для тех у кого нет карточки. Мы кажется именно об этом говорим.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 20:31 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
Нет, мы начали с вот этого:
Пересдавать таки прийдется

Это уже с прошлого года отменено.

Вот я и говорю, что ничего не отменено, есть как минимум два случая когда заставят пересдавать экзамены. Но я считаю что без экзаменационной карты также заставят пересдавать (ну не слышал я ничего за справки о выдаче прав :-) ).

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 21:59 
Водій-випробувач

Вік: 53
Повідомлення: 255
Звідки: житомир
извините что влажу в ваш разговор , но без экзаменац .картки на права надо сдавать экзамены . Когда я менял себе права то у меня была экз.картка я не сдавал экзамены заплатил только денег около 200 грн , а у товарища картка отсутствовала - утеряна была , ему пришлось сдавать экзамены - теорию .

Добавлено спустя 3 минуты 41 секунду:
а вот справку из ГАИ не требовали .


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-лютого-2013 22:40 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 4984
Звідки: Донецк
дада
Вот и я тоже самое говорю, что сдавать заставят. А справка из ГАИ, это имеется ввиду бумажка которая должна заменить отсутствующую экзаменационную карту, но на практике я о ее существовании не слышал. Может ГАИ пользуется тем что люди о ней не знают, и заставляют сдавать экзамен. :bn: I don't know!

_________________
Были: Geely CK 1.5 Comfort 2007 и Geely MK-2 1.5 Impress 2009


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2013 09:29 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
Может ГАИ пользуется тем что люди о ней не знают, и заставляют сдавать экзамен.

И точно так же они поступают при отсутствии экзаменационной карточки. После вчерашних споров поговорил со знаком из МРЭО, так он однозначно ответил(цитата)6 - при отсутствии карточки надо требовать запрос в ГАИ о выдаче прав, как доказательство того, что права у тебя не липовые. Обязательным условием является либо карточка либо справка. Отсутствие карточки и не предоставление при этом справки воспринимается как отсутствие Прав на управление автомобиля. И только в этом случае -пересдача. Получение справки в архиве занимает не более 30мин. Но не решаемых вопросов нет.

_________________
Зображення


Востаннє редагувалось aleks6114 в 22-лютого-2013 09:31, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-лютого-2013 08:52 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 71
Повідомлення: 3032
Звідки: Ивано-франковск
Важно!

_________________
Поганих автомобілів нема. Є погані водії.
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-березня-2013 16:56 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 1847
Звідки: Полтава
Тільки що приїхав з ДАІ.
1. Документи на заміну прав не приймають за відсутністю бланків навих прав. Всім кажуть, приходьте після травневих свят.
2. Якщо не має екзаменаційної картки, то оскільки я там і отримував права, вони її відновлять. Якщо обмін не в місці видачі, то не знаю, як вирішується.

_________________
Geely CK-2 Comfort (2009/13) -> S.Y. Korando
БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 04:18 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Як отримують водійське посвідчення у країні розвинутої демократії? :-)

Отже, дорогі друзі, вирішив написати як я отримував водійське посвідчення у Сполучених Штатах Америки. Сталося це всього два дні тому спогади ще свіжі. Сподіваюсь буде цікаво :-)

Почну з того, що в США у більшості регіонів відсутня розвинута система громадського транспорту. Фактично доїхати з приміської зони до найближчого супермаркету немає ніякої можливості, окрім як дістатися туди автомобілем. Більшість американців живуть у приватних одноповерхових будинках у приміській зоні, де дешевше земля та більш чисте повітря, на відміну від наших міст, де переважна кількість людей живе у квартирах що розташовані у великих будинках. Для американця цей пейзаж виглядає як бджолині вулики. Нічого не вдієш, різна культура у різних народів. У нас вся інфраструктура зосереджена у так званих спальних районах. Тобто супермаркети, аптеки, перукарні, різноманітні магазини тощо. У американців в спальних районах нічого окрім житлових будинків немає. Всі ці об*єкти зосереджені на так званих "мейн стріт" головних вулицях у діловій частині міста. Оскільки площа міст дуже велика, то дістатися туди пішки буває проблематично. Тому сам стиль життя диктує американцям використовувати особистий автотранстпорт. Стандартною є ситуація коли в сім*ї у використанні є 2-3 автівки. Одна для чоловіка, одна для жінки і одна сімейна. Буває також часто так, що сімейну просто водить жінка. Крім того, практично 99% всіх студентів і учнів вищих шкіл (хай скул) мають автомобілі. Зазвичай школярів середньої школи возить автобус. У США автівкою дозволено керувати з 16-ти років, тому у більшості випадків учні пересідають на власні автомобілі. Ціна середнього бюджетного седану з 100 милями пробігу складає близько 1000 долларів (наприклад той же додж неон). Дитя працюючи після уроків у ресторані швидкого харчування за 2 місяці спокійно і легко заробляє собі на такий транспорт. Доречі, звичайна машина у Америці не є предметом розкоші, на відміну від нашої країни, а перш за все необхідний засіб пересування з точки А в точку Б. Тобто права є майже в кожного. Виходячи з цих обставин, можна сміливо стверджувати, що автомобільні права в американця є чимось на зразок паспорта. Оскільки навіть у банку, аеропорту чи на дільниці для голосування на виборах у органи державної влади вас можуть ідентифікувати і дістати всю необхідну інформацію. Посвідчення водія разом з номером соціального страхування (типу нашого ідентифікаційного коду) є майже вичерпним тандемом документів для здійснення більшості життєвоважливих операцій у США.
:-)
У зв*язку з цим в Америці розвинута організована система державних закладів, які займаються цими документами. Називаються вони департаментами транспорту від уряду США і знаходяться в кожному окремому штаті. Кожен такий департамент має офіційну сторінку в інтернеті де можна завантажити правила дорожнього руху, дізнатися контакти найближчого центру і всю процедуру (які докумети для кожної категорії людей і все таке). Крім того, на території штату розкидані дільниці цих департаментів, де можна скористатися їх послугами. Зазвичай вони розміщені в кожному більш-менш великому місті. Більшість із них являє собою кімнату де спокійно працюють кваліфіковані представники департаменту.
:-)
Я отримував водійську ліцензію категорії С. Для початку просять заповнити анкету як півтора листка А4, в якій вказуються всі необхідні дані, як то: ім*я, прізвище, дата народження, адреса, чи є в тебе водійське посвідчення іншої країни чи штату, чи маєш проблеми зі здоров*ям (типу епілепсії) які не дозволяють тобі нормально керувати і т.д. Цікаво що є окрема графа в якій потрібно вказати чи бажаєш ти бути донором, якщо потрапиш у аварію і отримаєш несумісні з життям травми організму. Я чомусь побоявся ставити галочку, мабуть якісь комплекси...
:o
Тут же на місці тобі пропонують надати оригінали документів. Це Паспорт, №соц.страхування, форма №4 щодо податків (подуріли з цими податками) та документ, що засвідчує твій статус у країні (громадянин США, постійно проживаючий але не громадянин, студент, біжанець тощо). Всі їх сканують, вносять дані в системну мережу. Потім там же, не відриваючи 5 точку від крісла дивишся у апарат типу бінокля в якому дрібними літерами читаєш, що запропонуть, як у нас при огляді у лікаря-окуліста. В тому біноклі також вони просять відповісти який знак ти бачиш ближче і далі. Коротше кажучи, тест швидкий на місці і без ніяких довідок.
:-)
Далі після того як внесли дані і провели тест на твій зір пропонують пройти комп*ютерне тестування. В іншому куті кімнати стоять тачскін комп*ютери до яких підходиш і здаєш екзамен на знання ПДР. Екзамен складається з 25 питань з вибором варіантів. Варіантів завжди 3-4. Помилитися можна 4 рази. Причому після кожного неправильного показується вірна відповідь. Коротше кажучи, ти повинен відповісти більше, ніж на 80% питань. На мій суб*єктивний погляд питання з одного боку прості, з другого складні, так як можна не завжди вловити суть питання, бо все ж там іноземною мовою. Скажу однозначно, що більше направлено на вирішення практичних задач. Наприклад: який відсоток алкоголю допускається в крові? Які фактори найбільш впливають на стан спяніння? В яку сторону потрібно вивернути кермо при паркуванні на схилі? Яка швидкість руху має бути біля школи? Як рухатися коли ти бачиш шкільний автобус? Коли тобі потрібна страховка при кермуванні? Що означає якийсь конкретний знак? Які дії необхідно прийняти коли на твою смугу виїхав зустрічний автомобіль? Цікаво, що мені не випало питання проїзду перехресть. Таймер відповідей відсутній, ніхто нікого в шию не підганяє. Якщо не здаєш, то приходиш на наступний день, кількість спроб не обмежена, за перездачугрошей не беруть.
:-)
Після того як ти побачив зелене світло на екрані і напис "Вітаємо ви успішно здали тест" ти переходиш до частини з керування транспортним засобом. Перед цим екзаменатор просить показати роботу сигналів повороту, стоп-сигналів, а також клаксону. Після цього сідає з тобою і каже що зараз будемо їхати туди куди я скажу. Буду давати тобі інструкції по ходу. Маршрут складається з 15 хвилинної їзди по місту із залученням таких обов*язкових елементів як повороти, перехід в інший ряд, виконання режиму швидкості у різних зонах і т.п. завершується все парковкою. Можна зробити до трьох невірних дій. Тобто перевищивши швидкість наприклад, не подивившись у дзеркало заднього вигляду та не увімкнути сигнал повороту означає провал екзамену. Після цього підписуєте той маршрутний лист, в якому галочками або іксами (якщо провалив) відмічені всі елементи навичок кермування і повертаєтеся в офіс.
:-)
Ще 20 хвилин забирає оформлення безпосередньо водійського посвідчення. Тебе тут на місці фотографують, просять заплатити від 20 до 50 долларів (в залежності від штату - у мене було 20$) і дають тимчасове некольорове посвідчення роздруковане на цупкому заламінованому папері. Воно має повну силу допоки на твою адресу через кілька тижнів не надійде пластикове посвідчення.
:-)
Ото й вся процедура, на все про все можна вкластися в годину. Черг практично немає. Обслуговує 3 людини, максимум в кімнаті бачив 4 людей які прийшли з метою здати тест, переоформити або відновити втрачений водійський документ.
Як в кого є питання, буду радий відповісти.
:hi:

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 18-березня-2013 04:34, всього редагувалось 1 раз.

Рейтинг повідомлення: +5 (відгуків: 5)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 09:16 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17810
Звідки: Neverwhere
Тю. А где же взятку дать? :lol:

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 11:09 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
Тю. А где же взятку дать? :lol:
А взятки давать тут http://ru.wikipedia.org/wiki/Украина :lol: :twisted:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 13:33 
Почесний письменник
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 1358
Звідки: Донецк
ALS А полная сумма, за которую тебе обошлось получение прав так и есть 20 дол.? :shock:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 13:46 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
капиталисты проклятые :lol: и в автошколе не нужно учиться? :shock:

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 13:51 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
и в автошколе не нужно учиться?

У нас тоже разрешена сдача экстерном.
Постановлением Кабмина Украины № 340 от 08.05.1993 года предусмотрено, что граждан, которые по уважительным причинам (определенный режим работы, семейные обстоятельства и др.) не могут посещать занятия по подготовке или переподготовке водителей, УГАИ МВД Украины может допустить к сдаче экзаменов для получения удостоверения водителя экстерном. Однако не на все категории «прав», а только «А» и «В».

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 14:03 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
а автошколы все-равно есть наверное у америкосов, не все ведь с рождения водят или там как на диком западе с малолетства в седле?

Удручает то что нам для получения водит. удост. нужно не мало бабок выложить, а там за 200 грн. и час времени всё готово.

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 14:06 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
а автошколы все-равно есть наверное у америкосов, не все ведь с рождения водят или там как на диком западе с малолетства в седле?

Удручает то что нам для получения водит. удост. нужно не мало бабок выложить, а там за 200 грн. и час времени всё готово.

Только там скорее всего можно и самому кого-угодно научить или научиться и прийти спокойно сдать, а у нас согласования, сертификаты, лицензии, контролирующие органы, органы по надзору за контролирующими органами... :twisted:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 19:31 
Головний інженер
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 4804
Звідки: Пекин
Забанений: Безстроково
Так, дійсно посвідчення мені обійшлося лише у 20 долларів.
При департаментах є курси для водіїв, але вони не обов*язкові для мене.
Якщо в тебе є ліцензія іншого штату, то часто навіть ніяких тестів не потрібно.
Все вирішується просто. Просто видають посвідчення іншого штату.
Якщо це дитина до 18 років, то їм дозволено керувати з 5:00 до 23:00.
Там ще всі пасажири у такого водія мають користуватися ременями позаду,
а також з тобою має їхати не більше однієї людини віком до 18 років не з сім*ї.
Крім того, вони мають пройти курси, якщо хочуть бути "як всі" цілодобово.
50 годин водіння, включаючи 10 годин вночі. Все це коштує 15-20 долларів
і називається типу право на керування. Тобто дитинчаті аби бути на тому ж
рівні як дорослі доведеться викласти 20 долларів за перміт та 20 долларів за
саме водійське посвідчення. Всього 40 долларів.
:-)

_________________
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

1. БОРТЖУРНАЛ CK-1 GT IMPRESS авантюрин - ЗАКРЫТ!
2. БОРТЖУРНАЛ Американского корабля Buick Roadmaster - ЗАКРЫТ!


Востаннє редагувалось ALS в 18-березня-2013 19:39, всього редагувалось 6 разів.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-березня-2013 20:47 

Повідомлення: 2
Звідки: Кривой Рог
А я второй раз не могу обменять права советского образца,1-й раз приехал в МРЭО около 10часов утра,был по счету 147,до обеда на два окошка приняли 30-35 человек.Уехал в 14.30 т.к. впереди было 50-60 человек.2й раз приехал в 6-30,был 19м.В 9 часов открыли МРЭО---обмена прав не будет,нет бланков,звоните через неделю,может пришлют из Киева.Было бы прикольно если бы отпрашивался с работы,а так тратю драгоценный отпуск(мне до МРЭО ехать 1,5 часа)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 19-березня-2013 08:11 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 1847
Звідки: Полтава
А я второй раз не могу обменять права советского образца,1-й раз приехал в МРЭО около 10часов утра,был по счету 147,до обеда на два окошка приняли 30-35 человек.Уехал в 14.30 т.к. впереди было 50-60 человек.2й раз приехал в 6-30,был 19м.В 9 часов открыли МРЭО---обмена прав не будет,нет бланков,звоните через неделю,может пришлют из Киева.Было бы прикольно если бы отпрашивался с работы,а так тратю драгоценный отпуск(мне до МРЭО ехать 1,5 часа)

В Полтаві взагалі не приймають. Сказали приходьте після травневих.

_________________
Geely CK-2 Comfort (2009/13) -> S.Y. Korando
БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 19-березня-2013 10:35 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
В Полтаві взагалі не приймають. Сказали приходьте після травневих.

Так приезжай в Киев. Меняют без проблем день в день. Согласно п. 28 Положения о порядке выдачи удостоверений водителя и допуска граждан к управлению транспортными средствами обмен водительского удостоверения проводится независимо от зарегистрированного места жительства.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 187 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія