вверх

Сьогодні: 02-травня-2024 16:57

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: ysk



Створити нову тему Відповісти  [ 1367 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 51, 52, 53, 54, 55
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 31-серпня-2011 22:41 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Краткое содержание бортовика



2012 рік:

2013 рік:
Стеклоподьемники во втором положении ключа зажигания
Свечи зажигания DENSO K16TT
Замена задних стоек стабилизатора на Мартеновские 1 ревизия 2 ревизия
Светодиоды в дополнительный стоп Светодиоды в дополнительный стоп финальная версия
Новая ручка КПП + доработка кулисы
Чип-тюнинг
Поклейка виброй стоковой защиты двигателя
Гофра на выпуск
Шумо-виброизоляция капота и частично моторного щита
ТО-3 и установка дополнительных плафонов освещения
Устранение люфта оси заслонки печки
Поклейка фар пленкой
Ревизия задних барабанов
Оригинальный подлокотник и ветровики AOMIS
Замена передних колодок + ревизия суппортов
Допантикор задних внутренних арок
Небольшая памятка-инструкция по смазкам для тормозных систем
Замена задних колодок
Шумка дверей и доработка сеточек передних динамиков
Лампы ближнего света GE Megalight Ultra +120%
Задние стойки стабилизатор от Ланоса
Футляр для очков
Видеорегистратор CX4 GPS
Поклейка перемычек задних стекол оракалом
ТО-4

2014 рік:

2015 рік:
ТО-6 с заменой ремней и роликов
Перетяжка кожи руля
Очередной комплект ламп OSRAM Night Breaker Unlimited + 110%
Сигнализатор не выключенных габаритов
Мини обзор фильтров
Замена сервопривода водительской двери на универсальный
Замена реле-регулятора генератора
Замена сервопривода левой задней двери на универсальный
Замена задних втулок стабилизатора + свечи DENSO K16TT
ТО-7 + очередная замена жидкости ГУР
Передние диски Road house 6363.00, колодки BOSCH 0986493390 + подтяжка рейки Отчет по замене
Развал-схождение
Выключение магнитолы с задержкой
Замена правого заднего ступичного подшипника
Очередная доработка печки
Замена левого заднего ступичного подшипника
Притерли на парковке Полечили
Прощай видеорегистратор
Самостоятельное покрытие машины твердым воском
Замена задних амортизаторов на SACHS Продолжение и финал
Очередная замена масла в КПП + смазка рулевой рейки
Очередная замена масла в КПП

2016 рік:


2018 рік:







Востаннє редагувалось ysk в 06-червня-2023 10:23, всього редагувалось 103 разів.

Рейтинг повідомлення: +4 (відгуків: 4)
Догори
 Профіль   
 


Повідомлення Додано: 17-серпня-2022 15:23 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Так як моя зимова гума вже в дуже сумному стані, вирішив прикупити комплект коліс на зиму.
Почав шукати і трохи підофігів від нинішниіх цін на гуму, але нічого не зробиш, на чомусь їздити треба.
Дуже хотів Ханкук W616, але, нажаль, не встиг. Ще в минулому місяці вони були в Епіцентрі по 1600 за колесо, 20 рік, але поки надумав, стали 2200. На одному відомому профільному сайті знайшов по 1800, замовив, прийняли замовлення, але на наступний день передзвонили і сказали, що вже не має.
Помикавшись і задавивши в собі зелену, замовив і вже забрав GoodYear Ultra Grip Ice 2 185/65 R14 86T по 2125 грн за колесо, 51 неділя 21 року.
Приєднання файлів:
изображение_viber_2022-08-18_08-41-40-008.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +4 (відгуків: 4)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-серпня-2022 22:05 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 189 400 км.
Чергове ТО.
По матеріалам:
1. Повітряний фільтр Denckermann A140109;
2. Масляний фільтр Blue Print ADT32109;
3. Мастило Neste Premium+ 5W-40.
В рамках ТО заміна газових фільтрів.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 03-листопада-2022 11:36 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 191 400 км.
Перевзувся в зимову гуму.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-листопада-2022 17:50 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 191 800 км.
Регулювання теплових зазорів клапанів.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-грудня-2022 11:22 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 192 400 км.
Історія із зчепленням отримала продовження. :(
Відходивши всього 13ткм, з'явилась пробуксовка на верхніх передачах під навантаженням.
Хто читає мій БЖ, має пам'ятати як відразу після заміни я скаржився на вібрацію. Так от, вона не пройшла, стала менша, але залишилась. З самого початку експлуатації минулого комплекту, зчеплення брало дуже високо і педаль була дуже м'яка, ніби у Лачетті, де гідравлічний вижимний. Вирішив поставити комплект точно такий як у Evgeniy7320 , та й на зіміну поїхав до нього. Велика підозра, що саме корзина чи то перемаркований під Валео кетай, чи реально брак. У всякому випадку після заміни, вижим став відносно тугим, що характерно якраз для Валео(Сакс завжди м'якший), зчеплення бере майже в самому низу, бере різко, не розмазано. Також повністю пропала вібрація при троганні.
Встановлено наступний комплект:
Корзина зчеплення: Valeo PHC SZC-13
Диск зчеплення: Valeo PHC DH-32
Вижимний підшипник: AISIN BT-021 (ставиться болт он, ніяких пружин переставляти не потрібно).
Текст:
Приєднання файлів:
IMG_20221222_140714.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20221222_140814.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20221222_140824.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20221222_140737.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20221222_140743.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20221222_141027.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2023 10:40 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 193 300 км.
Під час заміни зчеплення, виявили порвану задню опору двигуна. Почалися пошуки, оригінала вже нема і скоріше за все не буде, кіміко-шиміко хай іде своєю дорогою, знайшов на розборці у Вінниці ніби оригінальну опору. Прислали, дійсно оригінал, зелена фарба в місцях кріплення тому підтвердження. Поставили і тут почалося саме цікаве, на холодну, після того як оберти падали нижче 1000, починалася не слаба така вібрація і аж гул по всьому кузову, після прогріву ставало умовно нормально. Вирішив, що мабуть і правій опорі, та що гідро, теж хана, замовив на цій же розборці, прислали реально мотлох, відправив назад. Далі почалися пошуки варіантів... І тут на минулому тижні листаю ОЛХ і натикаюсь на чувака якій розбирає авто з 20К пробігу. І в нього якраз виставлені на продаж опори, весь комплект, тобто 3 штуки за 1400 грн., беру. Приїхали, перше враження реально як нові. Вирішив міняти самостійно, на СТО самообслуговування, до речі, про ці СТО я чув, але жодного разу не користувався. Виявилось дуже зручна послуга. Підйомник, інструмент, прес і т.д. + тепло і це все 150 грн/год. Вклався я в 2 години. Сама геморна це задня подушка, але не так страшно як здається. Перш за все відкручуємо болти кріплення рульової рейки. я викрутив 3, той що верхній від водія залишив наживленим. Щоб не морочитись з витягуванням самої подушки, відкрутив також і кронштейн від коробки, тоді все виходить просто ідально. В процесі заміни виявилось, що задня типу оригінальна, але не зовсім. Схоже в оригінальну перепресували сайлент з не оригінальної, по факту той сайлент просто дубовий на фоні оригінала, тому й вібрація була дика. Далі збираємо все назад, але не зажимаємо повністю центральний болт опори і кронштейн на коробці. Передня ліва міняється набагато простіше, центральний болт, дві гайки на кронштейні, опускаємо двигун трохи вниз і опора чудово виходить. Збираємо все на місце, але також не затискаємо повністю болт і гайки. Приймаємо підпорку двигуна і тільки тоді затискаємо опори. Для більшої впевненості я ще й пошатав трохи двигуна, щоб все сіло на місце. Спочатку зажав центральні болти опори, вони в свою чергу відцентрували кронштейни(там є запас, типу регулювання), а потім вже самі кронштейни.Права опора міняється найпростіше, навіть не має сенсу на їй акцентувати увагу, єдине, прибрав всі шайби які були під рідною опорою, поки вони там не потрібні. Далі запуск двигуна і, о небеса, нарешті тиша, реально відчуття нової машини. :ay:

Додано спустя 30 минут 2 секунды:
Продовжимо. :-)
Коли вдарили морози, вилізла ще одна проблема, після запуску двигуна на холодну, деякій час, секунд 30 плавали оберти, потім вирівнювались. Вирішив, що мабуть треба почистити дросельну заслонку, а також РХХ. Зняв РХХ, спробував шляхом вкл/викл запалювання витягнути шток, а фіг там, шток практично не рухається. :shock: Це мене здивувало, бо ХХ якби в нормі, ну мені так здавалось. Спробував пролити РХХ карбклінером, ВДшкою, до 5 точки, шток має люфт, але практично не рухається в потрібних напрямках, тільки смикається трохи коли подати живлення. Пічалька, блін. Поліз моніторити, що купити. Фуфло за 300 грн точно ні, то не на довго, почав дивитись в бік оригінала від Амулета, ніби є ще в наявності. Але знову таки виручив ОЛХ, знайшов точно з таким маркуванням рідний РХХ з заявленим від продавця пробігом 10ткм., вартістю 500 грн. Отримав замовлення, дійсно стан нового. Встановив, декілька разів вкл/викл запалювання, старт. Оберти десь 1800 і трохи плавають, глушу і ще раз запускаю двигун, все стає як треба, питання закрите. :ay:

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-січня-2023 21:22 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 672
Звідки: Киев
У мене тіж самі проблеми(((Задня подушка це взагаліістория.. Це вже третю поміняв місяць назад. Заказав Asian у китайця, але продавець мене переконав її не брати, а взяти ліцензію. Поки норм, не трусить, все тихенько.
З зчепленням спочатку вібрації не було, потім появилась. Зчеплення idn. Але думаю, що можливо в мене проблема з-за масла, яке тікло тоді с тріщини. Але бере зверху... Теж буду гратися...
Valeo нормально себе веде?

_________________
Зображення

Мой БЖ:
viewtopic.php?f=8&t=10702&start=0&hilit=Золотая+ск+2+комфорт


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-січня-2023 09:56 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
У мене тіж самі проблеми(((Задня подушка це взагаліістория.. Це вже третю поміняв місяць назад. Заказав Asian у китайця, але продавець мене переконав її не брати, а взяти ліцензію. Поки норм, не трусить, все тихенько.
З зчепленням спочатку вібрації не було, потім появилась. Зчеплення idn. Але думаю, що можливо в мене проблема з-за масла, яке тікло тоді с тріщини. Але бере зверху... Теж буду гратися...
Valeo нормально себе веде?

По зчепленню поки зауважень не має. По опорам двигуна взагалі чудово, реально кайфую. Якби не знайшов ці подухани, то мабуть перепресовував би з Міцу, підходить оцей сайлент MB891564. Ставити потрібно щоб стрілки були по вертикалі. Також в ній потрібно розсверлити втулку з 10 на 12 мм і компенсувати по бокам шайбами зазор по 5 мм. Ще й відос є по заміні: https://www.youtube.com/watch?v=xiZvyCs_nYA

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-березня-2023 10:48 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 194 800 км.
Подививсь погоду на найближчий тиждень і вирішив перевзутись на літо.
В цілому по авто жодних зауважень не має, їдемо далі. :gonschik:

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 09-травня-2023 23:07 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 196 000 км.
Заміна газових форсунок. Куплені типу на пробу валтекі, відходили 80 ткм. Почали на гарячу плавати оберти на ХХ, перевірив калібровку, все в нормі. Схоже пружини клапанів підсіли. Міняти ремкоплект не захотів, бо загалом Валтек мені не подобались. Купив Barracuda 4 циліндри 120 NL (BR124P). Різниця добре помітна, особливо на низах.

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2023 10:15 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Пробіг 196 600 км.
Ремонт КПП + заміна правою полуосі.
Передісторія така: спочатку почув дивний звук вуу-вуу коли наприклад заїзжаєш десь на гірку на 2 передачі в натяжку. А буквально тиждень тому, з'явилось якесь дивне глухе клацання коли натискаєш на газ, при чому чим дужче тиснеш, тим звук стає більш вираженим, витискаєш зчеплення - тиша. Знаюючи, що давненько вже під заміну проситься права внутрішня граната(люфт у неї вже більше року мабуть), замовив у хлопців з Чернігова оригінальну б/в полуось та відразу її замінив. Так, люфт пропав, але звук клацання залишився. Стало зрозуміло, що попав на ремонт КПП. Знайшов під Києвом людей, які спеціалізуються чисто на ремонті КПП, при чому добре знають наші коробки. Після дефектовки виявилось, що розвалився підшипник на первинному валу, той що від кришки(ліва сторона), а також почав руйнуватись і підшипник на самому валу, при чому добре вже засусивши сам вал. Тобто первинний вал теж пішов під заміну. По факту маємо новий(точніше б/в в ідеальному стані) вал, нові підшипники, всі брендові, виробництво Японія, а також нові сальники, на полуосях Карго, на первинному валу не пам'ятаю вже. На данний момент залите бюджетне мастило Evo, 80w-90, сказали поїздити 2 ткм і замінити. Міняти буду однозначно на синтетику 75w-90, бо на мінералці після нічної стоянки відчутно тугіше вмикаються передачі поки не прогріється КПП, можна уявити, що буде взимку.
Текст:
Приєднання файлів:
зображення_viber_2023-06-03_12-17-58-556.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2023 10:25 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
И во сколько обошлось?

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2023 10:44 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
И во сколько обошлось?

КПП 16175 грн. Піввісь 1000 грн, робота по заміні полуосі була моя.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-червня-2023 08:17 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Ого :dash:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-червня-2023 10:38 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Ого :dash:

Та отож...

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 05-липня-2023 16:49 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Готую на продаж.

_________________
Мій бортовик


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 25-липня-2023 12:22 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3413
Звідки: Київ
Продано, нехай радує нового власника.

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1367 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку    1 ... 51, 52, 53, 54, 55


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Google [Bot]


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія