вверх

Сьогодні: 16-квітня-2024 10:55

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 06-червня-2014 20:01 

Повідомлення: 2
Звідки: Львів
З нагоди відкриття автоцентру Geely на вул. Городоцькій, 282а, з 1 червня до 31 липня 2014 року, для усіх клієнтів сервісного центру
пропонуємо пакет бонусів «Новий клієнт СТО»
.

Кожен власник автомобіля Geely при візиті до сервісного центру в період 01.06-31.07 обов'язково отримає наступні вигоди:
• на вибір безкоштовну діагностику ходової або безкоштовну перевірку роботи кондиціонера*,
• безкоштовну мийку автомобіля*,
• золоту карту клієнта сервісного центра: знижка 10% на послуги та 7% на запчастини.

під безкоштовним мається на увазі сплата за послугу 1,20 грн. з ПДВ.

Ознайомитись з вартістю проходження технічного обслуговуванняhttp://geely.lvivavto.com/service.html?tab=techno.

Детальніше про все http://geely.lvivavto.com/

_________________
ПАТ "Львів-Авто"
м. Львів, вул. Городоцька, 282а
тел. (032) 295-22-55
моб. (067) 67-29-707
geely.lvivavto.com


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2014 16:38 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Новий диллер це цікаво, конкуренція завжди була стимулом до покращення умов :-)
Радий вітати :hi:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 17-червня-2014 15:51 

Повідомлення: 7
Звідки: Lviv
Треба з'їздити, Джулю в них помити :-)

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2014 08:49 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Відпишіть будь-ласка як з'явиться нова GC6 :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-липня-2014 15:12 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 254
Звідки: Львов
Думаю что на Стрийской быстрее появится.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-липня-2014 23:25 
Учень
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 22
Звідки: Львов
Відпишіть будь-ласка як з'явиться нова GC6 :-)

Вже стоить біленька GC6 на площадці на Стрийській

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 31-липня-2014 17:42 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
сьогдні був.
зустріли файно, пригостили водичкою, все ок. дали подивитись нову джильку жц6. помили мені мою машинку безкоштовно. також дали картку.

з неприємного. по рекламці з формулювання акції я зрозумів, що безкоштовною є мийка та на вибір діагностика кондюка або ходової. на сто мені сказали що на вибір або мийка або одна з діагностик. не страшно, але є осад ніби мене за дурня мають(не працівники на сто, а компанія взагалом вважає своїх клієнтів дурнями), бо пропонують в рекламі одне, а насправді все трішки не так.

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Востаннє редагувалось ugine31 в 31-липня-2014 17:43, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-вересня-2014 14:44 

Повідомлення: 2
Звідки: Львів
сьогдні був.
зустріли файно, пригостили водичкою, все ок. дали подивитись нову джильку жц6. помили мені мою машинку безкоштовно. також дали картку.

з неприємного. по рекламці з формулювання акції я зрозумів, що безкоштовною є мийка та на вибір діагностика кондюка або ходової. на сто мені сказали що на вибір або мийка або одна з діагностик. не страшно, але є осад ніби мене за дурня мають(не працівники на сто, а компанія взагалом вважає своїх клієнтів дурнями), бо пропонують в рекламі одне, а насправді все трішки не так.


Доброго дня, Євген.
Вибачте, що так "вчасно" відповідаємо на Ваш пост. Адже, Ви зрозуміли все вірно: Ви мали отримати і мийку, і одну з діагностик на вибір. Просимо вибачення за непорозуміння. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для вирішення питання.

Додано спустя 40 минут 52 секунды:

З нагоди осені і в надії на позитивні зміни в житті кожного, "Львів-Авто" робить свій маленький подарунок:
додатковий 1 рік гарантії на кузов та ходову частину на усі автомобілі Geely, придбані в період з 1 вересня до 30 листопада 2014 року.

Деталі http://geely.lvivavto.com/news/schedra-osin-dodatkovyy-rik-garantiji-nov


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Востаннє редагувалось anna.lviv в 04-вересня-2014 15:50, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-вересня-2014 20:55 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Доброго дня, Євген.
Вибачте, що так "вчасно" відповідаємо на Ваш пост. Адже, Ви зрозуміли все вірно: Ви мали отримати і мийку, і одну з діагностик на вибір. Просимо вибачення за непорозуміння. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер для вирішення питання.

доброго!
Отже, менеджери (два) зі мною таки зв'язалися, вибачились, та повідомили, шо за мною збережене право отримати безкоштовну діагностику. чесно, я приємно вражений. радий, що Львів-авто має такий підхід до вирішення питаннь, навіть незначних :) сьогодні якраз був на городоцькій по справах проїздом, мав час, то вирішив таки завітати. діагностику зробили, все розказали-показали, нюанси щодо ТО та цін мені теж пояснили, все люкс. рекомендую.

доречі, в них значно дешевше ніж на АІСі...

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 09-липня-2015 10:47 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 221
Звідки: Смт Немішаєве
anna.lviv написав:
З нагоди відкриття автоцентру Geely на вул. Городоцькій, 282а, з 1 червня до 31 липня 2014 року, для усіх клієнтів сервісного центру
пропонуємо пакет бонусів «Новий клієнт СТО»
.

Кожен власник автомобіля Geely при візиті до сервісного центру в період 01.06-31.07 обов'язково отримає наступні вигоди:
• на вибір безкоштовну діагностику ходової або безкоштовну перевірку роботи кондиціонера*,
• безкоштовну мийку автомобіля*,
• золоту карту клієнта сервісного центра: знижка 10% на послуги та 7% на запчастини.

під безкоштовним мається на увазі сплата за послугу 1,20 грн. з ПДВ.

Ознайомитись з вартістю проходження технічного обслуговуванняhttp://geely.lvivavto.com/service.html?tab=techno.

Детальніше про все http://geely.lvivavto.com/

Цікавить вартість переробки в двигуні суміщених стаканів на стакани і шайби для регулювання зазорів авто ск

_________________
Мій бж


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 29-жовтня-2015 10:09 

Вік: 38
Повідомлення: 2
Звідки: Червоноград
Доброго дня, підкажіть як зараз у Львів-авто? Чи дозволяють знаходитись в рем.зоні, як по якості виконання робіт? Скоро буду їхати на ТО, думаю аіс чи львів-авто.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-грудня-2015 08:29 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Привіт - вчора я був на аіс у Львові. Обслуговуванням задоволений. Про Львів-авто не знав.
Але це в мене було тільки ТО1.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ] 


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія