вверх

Сьогодні: 23-квітня-2024 18:48

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2011 18:53 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Смішна історія з ДАІ :-) .
Їду я в суботу по Б.Хмельницького, звертаю на вулицю Новознесенська і їду по ній, проїжджаю переїзд (на знак "стоп" зупинявся :-) ), обганяю грузовик і їду далі. Бачу в дзеркало заднього виду, що їде патруль ДАІ, ну я в рослабон помаленько їду :cool: , вони зрівнюються зі мною і починають сигналити, махати жезлом :bd: Я помаленьку припарковуюсь біля тротуару і відкриваю вікно :cool: Вони зупиняються своєю машиною по середині дороги біля мене і питають через вікно з машини в машину - "Це ви тільки що розвертались на Волинській ?" (бічна Б.Хмельницького), я їм - "Я по Волинській не їхав, їду з іншої сторони :cool: ". Вони переглянулись один на одного як два ба...на :? і заднім ходом проїхавши метрів 50 припаркувались.

Не знаю чому, але мене ця історія насмішила :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2011 20:22 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
:lol: :bj:
- Ні, не я.
- Чесно?
- Чесно
- Чесно-чесно??
- Чесно-чесно!
- Ну тоді щасливої дороги! :lol: :lol: :lol:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 03-жовтня-2011 21:03 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Bodja написав:

- Ні, не я.
- Чесно?
- Чесно
- Чесно-чесно??
- Чесно-чесно!
- Ну тоді щасливої дороги!

Ну щось типу цього :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-жовтня-2011 10:38 
Півтисячник

Вік: 45
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
:-) М-да, ну шо ж гаїшники тоже люди, серед них різні попадаються :oops: Мене от недавно спіймали на фару на Липинського, їхав на мотику десь біля сотні :oops: вже палку підняли шо б спинити, ... а потім передумали, махнули шо б їхав дальше :-) Спасибі їм :hi: і таке буває :ay:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-жовтня-2011 10:41 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
sashanova написав:
Мене от недавно спіймали на фару на Липинського, їхав на мотику десь біля сотні

"Куда спешить в такой жара" ?
На Липинського важко їхати 60км. :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-жовтня-2011 13:45 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
sashanova написав:
їхав на мотику десь біля сотні

:no-no: Бережи себе.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 05-жовтня-2011 09:40 
Півтисячник

Вік: 45
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
V O V A написав:
"Куда спешить в такой жара" ?
На Липинського важко їхати 60км. :lol:

Не повіриш, при старті з світлофора " зацепився" зі мною ланос :lol: перегнати не перегнав, но шурував шустро :-)
P.S. По моєму його якраз ДАЙці за мною і зупинили :oops:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-жовтня-2011 10:29 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
sashanova написав:
Не повіриш, при старті з світлофора " зацепився" зі мною ланос перегнати не перегнав, но шурував шустро
P.S. По моєму його якраз ДАЙці за мною і зупинили

Напевно чіпований був

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 13:45 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
Частенько стоит пост ДПС на перекрёстке улиц Зелёной и И.Франко.

Ловят тех, кто при выезде на ул.Зелёную с ул.Ш.Руставели поворачивает налево, игнорируя знак "полоса для маршрутного транспорта".


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 16:16 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
pierce написав:
Частенько стоит пост ДПС на перекрёстке улиц Зелёной и И.Франко.

pierce написав:
Ловят тех, кто при выезде на ул.Зелёную с ул.Ш.Руставели поворачивает налево, игнорируя знак "полоса для маршрутного транспорта".

Интересная во Львове трактовка дорожных знаков. Знак этот 5.10.1 говорит о том, что мы выезжаем на дорогу(улицу) с полосой для движения маршрутного транспорта. Кроме того, он информирует об одностороннем движении направо.
Так о каком повороте налево здесь вообще можно говорить?
И кроме того:
17.1. На дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком 5.8 або 5.11, забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів на цій смузі.
А что касается проблесковых маячков, то их ГАИ должны включать в случае стоянки с нарушением п.15 "Остановка и стоянка".
Так что очень правильно ловят.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 19:09 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
aleks6114 написав:
Интересная во Львове трактовка дорожных знаков. Знак этот 5.10.1 говорит о том, что мы выезжаем на дорогу(улицу) с полосой для движения маршрутного транспорта. Кроме того, он информирует об одностороннем движении направо.
Так о каком повороте налево здесь вообще можно говорить?
И кроме того:
17.1. На дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком 5.8 або 5.11, забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів на цій смузі.

Написал же - ловят тех, кто поворачивает налево, т.е. нарушает.
Только есть одно "НО" - на эту полосу можно попасть и не нарушая ПДД. Правда с того места, где стоят гайцы, не видно перекрёстка ул.Зелёной с ул.Ш.Руставели. Т.е. не видно самого правонарушения. Но это отдельная история...
aleks6114 написав:
А что касается проблесковых маячков, то их ГАИ должны включать в случае стоянки с нарушением п.15 "Остановка и стоянка".
Так что очень правильно ловят.

Уточню их нарушение ПДД - п.15.9.ґ.
Так что правильно ловят тогда, когда не ставят свой автомобиль с нарушением ПДД.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 20:22 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
pierce написав:
Только есть одно "НО" - на эту полосу можно попасть и не нарушая ПДД. Правда с того места, где стоят гайцы, не видно перекрёстка ул.Зелёной с ул.Ш.Руставели. Т.е. не видно самого правонарушения. Но это отдельная история...

А тут комментарии излишни. А езда против движения не будет нарушением? Про полосу для маршрутного я и не говорю.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 22:34 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
aleks6114 написав:
А тут комментарии излишни. А езда против движения не будет нарушением? Про полосу для маршрутного я и не говорю.

Честно говоря не понял вопроса про езду против движения. Можно как-то более конкретно его сформулировать? Ибо такая езда не всегда бывает нарушением.

Про полосу для маршрутного транспорта я скажу - на улице не везде стоят необходимые знаки и водители могут, при определённых условиях, просто не знать и не подозревать, что двигаются по полосе для маршрутного транспорта. И в итоге, ничего не нарушив, могут быть остановлены гаишниками и обвинены в нарушении ПДД...


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 22:45 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
Львів взагалі унікальне місто в плані дорожніх знаків і їх порушень :lol: Знаю одне місце де стоїть знак 3.21 "В'їзд заборонений" (Кірпіч), так його місцеві водії щоб далеко не обїжджати збивають справжньою цеглиною майже щомісяця :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 11-жовтня-2011 23:11 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 525
Звідки: Киев
V O V A написав:
Львів взагалі унікальне місто в плані дорожніх знаків і їх порушень

Абсолютно согласен. Я Львов, слава Богу, уже немного выучил. Когда приезжаю со знакомыми (не знающими Львова), они просто в шоке.
Один раз (только машину купил), пытался переехать с Ш. Руставели на Франка по Костомарова (с горба спустился и стазу налево хотел) так таксист начал махать чтоб я дальше ехал (по Скельной).
Потом мне объяснили, что Костомарова "условно" односторонняя-все это знают, но знака нет.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2011 08:15 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4734
Звідки: Bandershtadt
ViNt написав:
Я Львов, слава Богу, уже немного выучил. Когда приезжаю со знакомыми (не знающими Львова), они просто в шоке.

Тут і місцеві бувають в шоці :bj: Мій батько в центр міста машиною виїжджає раз на пів року (щаслива людина :lol: ) і кожен раз його тішить думка що не потрібно щодня сюди їхати :gonschik:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 12-жовтня-2011 10:09 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
Еще 1 любимая точка львовских гаишников - под сиховским мостом.
Ловят феном на скорость.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2011 14:23 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-жовтня-2011 17:20 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 525
Звідки: Киев
А это фишка Львовских ментов какая-то?
2 (два!) раза во Львове останавливали: "Ваше авто? Мое! Или служебное! Мое! Счастливой дороги!"

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-жовтня-2011 10:10 
Півтисячник

Вік: 45
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
ViNt написав:
А это фишка Львовских ментов какая-то?
2 (два!) раза во Львове останавливали: "Ваше авто? Мое! Или служебное! Мое! Счастливой дороги!"

Напевно так і є, бо скільки себе помятаю це питання задають завжди :-) напевно надіються на найти чесного злодія, який їм відповість: - ні ні, не моє, я його вкрав :bj:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2011 04:45 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
г.Львов, ул.В.Великого - княгини Ольги. Машина ДПС стоит с нарушением ПДД.
"Таврия" остановлена с нарушением ПДД. Водитель "Таврии" сидит в машине ДПС.
А на разделительном островке стояли инспектор ДПС и какой-то мужчина в гражданском.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2011 09:42 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
pierce написав:
Машина ДПС стоит с нарушением ПДД.

Ни одного нарушения со стороны ГАИ нет.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2011 12:11 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
aleks6114 написав:
Ни одного нарушения со стороны ГАИ нет.

Ошибаетесь.
Машина инспекторов стоит с нарушением п. 15.9.ґ. ПДД Украины.
Остановка инспекторами водителей на перекрёстке - это нарушение п.12.11 приказа №111 МВД.
Согласно п. 21-1 ст.11 Закона "О Милиции" "Працівник підрозділу міліції повинен повідомити водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення". Даже если бы инспектор ко мне подошёл, он бы не смог сообщить мне суть совершонного правонарушения, ибо таково небыло.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2011 12:40 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
pierce написав:
Машина инспекторов стоит с нарушением п. 15.9.ґ. ПДД Украины.

Их машина стоит на островке безопасности и это хорошо видно на видео. О запрете остановки/стоянки на островке безопасности в ПДД нет ни слова. Машина стоит на освещенном участке, значит включение маячков не требуется ( это требование давно отменено).
pierce написав:
Остановка инспекторами водителей на перекрёстке - это нарушение п.12.11 приказа №111 МВД.

Такого пункта в этом приказе нет вообще. Последний п.12.9
pierce написав:
Согласно п. 21-1 ст.11 Закона "О Милиции"
.....зупиняти транспортні засоби лише в разі: и дальше следует целая страница причин для остановки, а не только правонарушений.
Что касается остановки Таврии, то она тоже остановлена без нарушений, до перекрестка явно более 10м.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 08-грудня-2011 14:29 
Біля керма

Повідомлення: 67
Звідки: Львів
А Вы забавный ;)
Интернетом владеете, но, вижу, ленитесь искать информацию. Прошу без обид.
Далее по существу и с фактами.
aleks6114 написав:
Их машина стоит на островке безопасности и это хорошо видно на видео. О запрете остановки/стоянки на островке безопасности в ПДД нет ни слова. Машина стоит на освещенном участке, значит включение маячков не требуется ( это требование давно отменено).

Не вводите людей в заблуждение. Место стоянки машины ДПС - не островок безопасности, а направляющий островок. Который обозначается линией разметки 1.1. Её пересекать по ПДД запрещается. Отступать от требований ПДД можно только при выполнении неотложного служебного заданияя и включеных проблесковых маячках.
Не верите - можете при случае проверить наше расхождение во мнениях на собственном опыте.
aleks6114 написав:
Такого пункта в этом приказе нет вообще. Последний п.12.9

Пункт 12.11 в приказе №111 есть - не поленитесь перейти на http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0576-09/page2 и поискать.
В нём перечислен исключительный ряд случаев, при которых для прекращения правонарушения разрешается останавливать ТС в местах, запрещённых ПДД.
aleks6114 написав:
.....зупиняти транспортні засоби лише в разі: и дальше следует целая страница причин для остановки, а не только правонарушений.

Закон "О милиции" обязывает сотрудника сообщить суть правонарушения. Это не моя фантазия. Это требование закона. Дословно: "Працівник підрозділу міліції повинен повідомити водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення". Не сообщение сути правонарушения - это нарушение закона.
aleks6114 написав:
Что касается остановки Таврии, то она тоже остановлена без нарушений, до перекрестка явно более 10м.

Согласно ПДД Украины перекрёсток - это "місце перехрещення, прилягання або розгалуження
доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг."
Вот и посмотрите внимательно где начинается закругление.


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 63 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія