вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:45

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 13-жовтня-2011 14:03 
Почесний письменник
Аватар користувача

Повідомлення: 1468
Звідки: урюпинск
V O V A написав:
Зробив я цивілку, з нульовою франшизою із знижкою 15% - 392 грн.


0% - це саме воно! не да Боже, що трапиться - не тобі не бігать не іншому учаснику :ay:

_________________
И эту неприятность мы переживем!!!


ВАЗ 21051(83')->ВАЗ21093(05')->Шевроле Лачетти SE(06')->Mitsubishi Lancer X(08')->BMW 525 TDI(92')->Geely MK comfort(08')->BYD F3 GL-i(10')>Ford Fiesta TDCI 1.5(13')>Ford Kuga 2.0 TDi2014->Land Rover Discavery 2.2 TD 2016


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 13-жовтня-2011 14:47 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
pomis написав:
0% - це саме воно! не да Боже, що трапиться - не тобі не бігать не іншому учаснику

Я з 0% франшизою роблю вже років 3-и, привичка :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-жовтня-2011 12:52 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
V O V A, якщо Оранта, то я співчуваю.

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-жовтня-2011 13:03 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
samvexler написав:
якщо Оранта, то я співчуваю.

Оранта

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-жовтня-2011 14:26 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
Оранта по виплатах ніяка. :( А чим аргументували,що не дали Європротоколу?

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-жовтня-2011 16:59 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
samvexler написав:
Оранта по виплатах ніяка. А чим аргументували,що не дали Європротоколу?

Що щось там ще недоприйняли і у них вказівка ще не давати

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2011 13:54 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
V O V A, дивно...Оранта по виплатах ніяка, це Вам любий скаже :bl:
Одноклубникам пропоную звертатися до надійної і потужної СК, яка справді виплачує - БРОКБІЗНЕС: Оберігаємо те, що Ви цінуєте!
Моб. тел (097) 223-88-69 або телфакс (032) 253-75-83 Віктор, (працюємо без вихідних), доставка по Львову БЕЗКОШТОВНА! :az:

АКЦІЯ! При оформленні "автоцивілки" + Європротокол, страхівка на Ваші автодокументи (права+техпаспорт) в подарунок! :-)

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2011 13:57 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
samvexler написав:
V O V A, дивно...Оранта по виплатах ніяка, це Вам любий скаже

Сперечатись не буду.
Весною приходить час автоцивілки на Берлінго, яка приблизна ціна ?
Citroen Berlingo 2004р. 2.0 дизель (зареєстрований м Стрий)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2011 16:50 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
samvexler написав:
V O V A, дивно...Оранта по виплатах ніяка, це Вам любий скаже :bl:
Одноклубникам пропоную звертатися до надійної і потужної СК, яка справді виплачує - БРОКБІЗНЕС: Оберігаємо те, що Ви цінуєте!
Моб. тел (097) 223-88-69 або телфакс (032) 253-75-83 Віктор, (працюємо без вихідних), доставка по Львову БЕЗКОШТОВНА! :az:

АКЦІЯ! При оформленні "автоцивілки" + Європротокол, страхівка на Ваші автодокументи (права+техпаспорт) в подарунок! :-)


Реклама :cool: , нехай так. Цивілка, це ж страховка не на мою машину, і виплати підуть не мені, тому страхова не принципово. Принципово інші речі. Вартість, бонуси, франшиза.
Тому в мене питання, яка вартість цивілки на МК 1,6? Яка франшиза? Які бонуси ще є, крім доставки і страховки документів? А також озвучте умови страховки документів?
Цивілка у мене дійсна ще три тижні, тому питання актуальне, і я практично ваш клієнт, якщо зможете переконати :)

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2011 16:53 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Flatron написав:
Яка франшиза?

Я завжди роблю з 0%

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-листопада-2011 17:09 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
V O V A написав:
Я завжди роблю з 0%

І я так хочу :)

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2011 18:14 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
V O V A, прописка водіявласника також район?
Flatron, я просто не перший рік працюю в Брокбізнесі і в мене випадки вже від кольору до вибору були і всім все виплачували. Тому я можу впевнено стверджувати, а не тупо рекламувати і хвалити, бо я тут працюю. З 300СК (чи скільки їх там зараз), які уснують в Україні зразково і відповідально працюють тільки 10, це мах!
Щодо логіки - яка різниця де, й так потерпілий буде мати справу з компанією - дуже хибна і не вірна думка, яка не має підтвердження жодного:
1) страхуючись по принципу де дешевше будь де Ви автоматично розвиваєте "шарашкіний" страховий ринок і робите ведмежу послугу потерпілому -це також на Вашій совісті, бо це робиться свідомо
2) Із змінами від 18.09.2011р, виплату по Європротоколу (без ДАІ і штрафів) може проводити і Ваша СК, тому якщо вона ніяка - гроші Ви не отримаєте! Це стане актуально буквально за півроку, коли більшість вже перестрахуються з Європротоколами і будуть оформляти ДТП без ДАІ. Тому кожен обираючи СК, має усвідомити ці речі, інакше цивілізованого страхового ринку в нас ніколи не буде.

Нагадаю,що в Брокбізнесі "автоцивілка" оформляється з франшизою 510грн, в чому не бачу якихось проблем.
Страховка на автодокументи оформляється на той же період, що цивілка з лімітом 800грн на такі ризики, як: крадіжка, затоплення водою, протиправні дії третіх осіб тощо.

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Востаннє редагувалось samvexler в 19-грудня-2011 15:51, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2011 18:29 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Поновив і я свою автоцивілку в АСКА за 372 грн.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2011 18:57 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
samvexler написав:
прописка водіявласника також район?

Автомобіль по дорученню, зареєстрований в Стрию, їздить мій батько, який прописаний у Львові

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-листопада-2011 20:57 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
V O V A, можна оформити по районі, вписавши власника в страхівку, тоді виходить
"Автоцивілка" + Європротокол + Страхівка на Ваші автодокументи (права+техпаспорт) в подарунок!
Ціна за все 249грн


Flatron
"Автоцивілка" + Європротокол + Страхівка на Ваші автодокументи (права+техпаспорт) в подарунок!
Ціна за все 359грн

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 09:42 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
samvexler написав:
V O V A, прописка водіявласника також район?
Flatron, я просто не перший рік працюю в Брокбізнесі і в мене випадки вже випадки від кольору до вибору були і всім все виплачували. Тому я можу впевнено стверджувати, а не тупо рекламувати і хвалити, бо я тут працюю. З 300СК (чи скільки їх там зараз), які уснують в Україні зразково і відповідально працюють тільки 10, це мах!
Щодо логіки - яка різниця де, й так потерпілий буде мати справу з компанією - дуже хибна і не вірна думка, яка не має підтвердження жодного:
1) страхуючись по принципу де дешевше будь де Ви автоматично розвиваєте "шарашкіний" страховий ринок і робите ведмежу послугу потерпілому -це також на Вашій совісті, бо це робиться свідомо
2) Із змінами від 18.09.2011р, виплату по Європротоколу (без ДАІ і штрафів) може проводити і Ваша СК, тому якщо вона ніяка - гроші Ви не отримаєте! Це стане актуально буквально за півроку, коли більшість вже перестрахуються з Європротоколами і будуть оформляти ДТП без ДАІ. Тому кожен обираючи СК, має усвідомити ці речі, інакше цивілізованого страхового ринку в нас ніколи не буде.

Нагадаю,що в Брокбізнесі "автоцивілка" оформляється з франшизою 510грн, в чому не бачу якихось проблем.
Страховка на автодокументи оформляється на той же період, що цивілка з лімітом 800грн на такі ризики, як: крадіжка, затоплення водою, протиправні дії третіх осіб тощо.


Ось так легко я перетворився з потенційного клієнта на людину, яка потурає розвиткові "шарашкіного" страхового ринку. Вітаю, проблему нарешті виявили, діло за малим - ліквідувати і все у нашому страховому господарстві піде як треба, цивілізовано :) Та я ж тільки за те, щоб в страховому бізнесі все було цивілізовано, лише не розумію, чому оцивілізовувати повинем я і інші водії, при чому за свої ж гроші? Це ж потрібно вивчати ринок, історії виплат СК, та ще багато інших документів і данних, достовірніть яких не завжди можна адекватно оцінити. Цим повинні займатися відповідні органи. От ви тут розписали, що працюєте в цій СК не перший рік, і все там чудово. У мене немає приводу вам не вірити, але так же само можуть написати представники інших 300 СК. І що тоді, кому вірити? Знову все вивчати самотужки? В данному випадку, написали лише ви, потратили свій час, щоб здобути бодай одного клієнта. Вже це, а не пусті рекламні слова, заслуговують на мою увагу до вашої СК. Мені по суті всерівно де страхуватися, але не через принцип де дешевше, а через те, що я цей ринок не досліджую, і мені всі СК на одне обличчя. Перевага, звісно, у тих, про які я чув по телевізору, в іншій рекламі, а особливо по рекомендаціям друзів/знайомих. Страхуюсь уже не перший рік, і Богу дякувати, надійність СК перевіряти ще не доводилося і дуже сподіваюся, що не доведеться.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 13:59 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
Flatron, ніхто вивчати ринки Вас не заставляє :) Якщо мали б знайомоголюдину, яка завжди займається тим питанням, працює в одній і ті й же СК довгий час, тобто мали б постійну свою людину в страховій - тим взагалі не варто перейматись.
Повірте коли хтось тут напише з СК СтатусПровітатощо і скаже що це дуже класна компанія, всім виплачує бла бла бла я засміюсь і той працівник лише наживе собі ворогів,бо шансів безпроблемно бути їхнім клієнтом близька 0. Бо я в цьому орієнтуюсь. Інша ситуація УСГ, Граве, Уніка...про деякі можливо чули, про деякі ні, але вони працюють непогано, якраз формують цивілізований страховий ринок.
Коли в моєї клієнтки вкрали новеньке Авео з під дому - тоді це все якраз перевіряється....Я завжди обєктивно, без фанатизму до всього ставлюсь, тому мої слова треба не розуміти як чисто безпідтверджений піар, а як рекомендації, а що Ви оберете - Ваша справа і бажання...Тому клієнтка вже давним давно забула про цей прикрий випадок і їздить на новій А5....яку СК обирати - діло кожного, просто повірте ринок якраз і формується виходячи з позиціїусвідомленості клієнтів і від нас самих...Спец органи тут сильно не допоможуть, бо всюдии існує поняття підкупкорупція....Тому Інвестсервіс (до прикладу) нікому нічого не платить, але її ще не прикрили...А якщо немає розуміння звичайних нас, людей - будуть й надалі всі жалітись і казати, ось заїхав в мене імбіцил з страхівкою від ІнтерТрансПоліс...гроші отримати неможу вже півроку і т.д. і т.п., а тому всі люди думають що всюди так...і всі страхові жуліки ну й продовжувати немає сенсу...достатньо лише купляти поліси де попало...це моя думка, висновки хай робить собі кожен і безаварійних усім бажаю років! ;)

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Востаннє редагувалось samvexler в 24-листопада-2011 14:06, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 14:10 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
В мене в підписі написано червоним......., думаю це стосується не лише автомобілів.
samvexler написав:
samvexler

Ви ціну і умови написали, думаю цього покищо достатньо. Якщо у когось будуть ще питання до вас реквізити є, так що думаю подальші дискусії будуть зайвими. За інформацію :thnks:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 14:23 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Ну чому дискусії будуть зайвими. Досить багато корисної інформації виплило. Засвітились кілька СК, яким варто довіритись, а яким не варто. Це вже щось.
Тому не буду шукати краще серед доброго, а оформлю цивілку саме у samvexler. Правда не прямо зараз, а десь після 10 грудня.
Почну тим самим покращувати страховий ринок і очищати його від шарашкіних кантор.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 14:25 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Flatron написав:
Ну чому дискусії будуть зайвими. Досить багато корисної інформації виплило. Засвітились кілька СК, яким варто довіритись, а яким не варто. Це вже щось.
Тому не буду шукати краще серед доброго, а оформлю цивілку саме у samvexler. Правда не прямо зараз, а десь після 10 грудня.
Почну тим самим покращувати страховий ринок і очищати його від шарашкіних кантор.

samvexler написав:
Flatron
"Автоцивілка" + Європротокол + Страхівка на Ваші автодокументи (права+техпаспорт) в подарунок!
Ціна за все 359грн

Це з 0% франшизою ?

Добавлено спустя 2 минуты 43 секунды:
Flatron написав:
Ну чому дискусії будуть зайвими.

Я думаю якщо б сюди зайшов представник з іншої СК то інформація була б схожою але навпаки. Ніхто не скаже про себе щось погане.
Але
samvexler написав:
samvexler
дякую за виділений час і корисну інформацію :thnks:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 14:34 
Ас
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 481
Звідки: Львов
Та ні, франшиза там якраз є.

samvexler написав:
Нагадаю,що в Брокбізнесі "автоцивілка" оформляється з франшизою 510грн, в чому не бачу якихось проблем.

_________________
Мой бортовой журнал


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 14:54 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Flatron написав:
Та ні, франшиза там якраз є.

samvexler написав:
samvexler

А з 0% франшизою яка ціна буде ?

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 16:40 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
V O V A, в нас 510грн франшиза. З нульом фізично немає. Моя ціль в першу чергу донести правдиву інформацію, без фанатизму, тому я не хвалю просто Брокбізнес, бо я тут працюю, а констатутю факт - компанія одна з лідерів (є чисто українською, до речі), добре працює на ринку з 1993р. і Голова Правління розумний чоловік, добре знає свою роботу. Головний акцент робиться на виплатах. Дай Бог, щоб компанія так працювала й надалі.

Flatron, дякую!

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Востаннє редагувалось samvexler в 24-листопада-2011 16:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 17:38 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Flatron написав:
Тому не буду шукати краще серед доброго, а оформлю цивілку саме у samvexler. Правда не прямо зараз, а десь після 10 грудня.
О.. я напевно тоже, а то в мене страховка до 15 грудня :( де у Львові знаходяться представництва даної контори? :oops:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 24-листопада-2011 17:42 
Учень
Аватар користувача

Вік: 36
Повідомлення: 36
Звідки: Львов
sashanova, офіс в самому центрі Львова - вул. Шпитальна, 9 (2 поверх), біля МАГНУСа.
телфакс: (032) 253-75-83 або 097-2238869 питати Віктора, тобто мене :) Нагадаю, що можлива доставка по Львову (Безкоштовно!)

_________________
Страхова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83 Віктор


Востаннє редагувалось samvexler в 24-листопада-2011 17:44, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія